Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » P90X 1,2,3: Mi köztük a...

P90X 1,2,3: Mi köztük a különbség?

Figyelt kérdés

Jelenleg 142 kiló párosul 180cm-es magasságomhoz. Nagy darab vagyok, de nem löttyedten kövér. Van bennem erő nem is kevés, csak sajnos a hosszútávon nem bírom, hamar elfáradok (például múltok vittek tőlünk 60cm átmérőjű és 120csm hosszú nyárfa tömböket, 2en szenvedtek vele, mire felraktak 1et a futóra, én egyedül pakoltam fel őket, de pl így elsőre lehet nem tudnék 30 percet tekerni biciklin, mert kifulladnék).


Elhatároztam, hogy változtatok ezen életmód váltással. Étkezés és mozgás terén. Szerintetek ez jó kezdésnek, alapizomzat, állóképesség fejlesztésre?


Esetleg mást ajánlanátok kezdésnek? Válaszaitok és tanácsaitok előre is köszönöm!



2017. jún. 11. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A számok azt takarják, ahogy sorban kijöttek az edzések. Mivel ebben vannak súlyzós edzések, ott te tudod szabályozni a nehézséget azzal, hogy mekkora súlyt használsz. A 3-as az rövidebb, azt hiszem 30 perces edzésekre épül. Az 1-2 akár lehet 60-90 perces is. Súlyzó mellett kell még hozzá húzódzkodó keret, vagy ezt tudod kötéllel, gumiszalaggal helyettesíteni.

Esetleg kezdésnek megnézném még a helyedben a Focus T25-öt, ezek 25 perces edzések van benne saját testsúlyos, és úgy emlékszem súlyzós is.

2017. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2017. jún. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!