Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni torna minden nap,...

Otthoni torna minden nap, minden másnap, vagy hogy? Fogyás miatt?

Figyelt kérdés

Eddig minden nap tornáztam, de már arra is gondoltam, hogy az a baj. Nem megy lefelé a súlyom, pedig volna miből. Kajára figyelek, makrokra is, 1000-1200kcal körül eszek, jól is lakok vele, szóval nem éheztetem magam.

Eddig a hétvége kivételével minden nap tornáztam, mellé sokat sétálok, az megvan hétvégén is.

Mit javasoltok, maradjon a mindennapos torna, vagy csak minden másnap? Vagy más opció? Eljárni nincs lehetőségem, csak az itthoni tornák játszanak.

85/160/26N


2017. jún. 14. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha otthon emeled fel a súlyzót nem lesz felfújt izmod, csak ha a kondiba
2017. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
attól függ milyen torna vagy edzés. Komolyabb súlyzós edzésből elég kétnaponta nyomni.
2017. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első, próbálsz belémkötni, de szerintem a kérdést se sikerült felfogni, úgy meg nehéz lesz... :D


nem súlyzós, rubint réka edzés típusú torna

2017. jún. 14. 14:27
 4/4 Cortez70 ***** válasza:
Az mehet naponta is, meg úgyis érzed, ha kell egy pihenő nap.
2017. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!