Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hány évesen kezdtetek el...

Ti hány évesen kezdtetek el edzeni? Minek hatására vágtatok bele?

Figyelt kérdés
Mi motivált, hogy végig tudd csinálni?

2017. jún. 15. 20:28
 1/1 anonim válasza:
13..Most vagyok 14 és már (számomra) elég nagy súlyokkal edzek (25 kilóval guggolok)bár nem tudom mennyire káros ez a szervezetem számára.A motiváció pedig szerintem onnan jön,hogy szeretem csinálni,az érzés utána és hogy tagja vagyok valaminek,küzdök valamiért erőt ad úgymond :) 14/L Egyébként ha valaki tudna tanácsot adni affelől,hogy mennyire káros/illetve hasznos szàmomra ez a fajta edzés ennyi idősen?A technikával nincs gondom,legalábbis a nővéremmel/édesapámmal edzek ők pedig már 5éve kb.benne vannak a testépítésben,ha jobban belegondolok a nővérem is csak 1-2 évvel volt idősebb nâlam amikor kezdte.
2017. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!