Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Abbahagyjam a mazsorettet?

Abbahagyjam a mazsorettet?

Figyelt kérdés
6 éve versenyszerűen csinálom. Már nem köt le, unom, sőt az edző se teljesen normális. Új csoportba kerültem, nem igazán szeretem őket, nagyon be se tudtam illeszkedni. Elég sok egészségügyi problémám van, amik vissza vezethetőek a mazsoretthez. Pl: a csuklóm folyamatosan fáj, a hátam (gerincem) a torna alatt eléggé kellemetlen érzést vált ki, s a térdem se vmi hű de jó. Ahány orvosnál voltam mind azt tanácsolta hogy hagyjam abba. De nem mertem, eddig, mert féltem az edzőtől. (Aki kilép azt kiutálja a csoporttal, vagy más tanárokkal.) Tehát abba szeretném hagyni, csak tudom a következményeit, és ettől egy kicsit félek. A kérdésem az lenne, hogy ti a helyemben mit tennétek?
2017. jún. 18. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Vinnék orvosi igazolást, aztán keresnék más sportot. Kinőttél belőle, ennyi. Ezt ne az edződ kedvéért csináld. Aerobikozhatsz is.

- Miért operájlák meg a csuklódat?

- A mazsorett tönkretette.

- Miért nem hagytad abba?

- Az edzőmnek nem tetszett volna...

2017. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Abbahagytad már azóta?

Én különben biztos, hogy nem csinálnék semmi olyasmit, ami untat, akkor sem, ha nem lennének egészségügyi következményei. De így, hogy nálad már kialakult, pláne hülyeség folytatni.

2018. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!