Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Raikkönen vs Vettel?

Raikkönen vs Vettel?

Figyelt kérdés
Én óriási Raikkönen fan vagyok, de sajnos mostanában picit savanyú a szám íze, hiszen idén szemlátomást Vettel jobban teljesít, mint Kimi. Szerintem ez abból fakadhat, hogy a finn már túl van a zeniten, még Vettel most van élete formájában. Ti mit gondoltok erről? Úgy vélem, egy "csúcs Kimi", aki pl. a Mclarennél volt, vagy az 1. Ferraris évében feltudná venni Vettellel a versenyt, sőt... Szerintetek?

2017. jún. 23. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

arra az időkre nem emlékszem mikor bajnokit nyert de miután ujra visszatért nem nagyon láttam rajta azt a hű de nagy tehetséget amit mindenki istenít, vannak oylan versenyzők akik szinte minden futamon megküzdenek az előbbre jutásért, vagy csatáznak körökön keresztűl.

Kiminél csak azt látom pár kört próbálkozik aztán képes egész futam alatt valaki mögött kényelmesen elvezetgetni.


Rengetegszer volt hogy beragadt valaki mögé és az miatt végzett a 5-6-7 helyen míg a csapattársa dobogós lett.

2017. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem sajnos a régi Kimi sem volt kimagaslóan jó pilóta.Vitathatatlan hogy tehetséges, de messze nincs Hamilton, Vettel vagy Alonso magasságában. Ők Schumacher és Senna szintjén vagy legalábbis közel vannak hozzájuk. Egyébként tényleg látni rajta hogy már nem olyan motivált, de ezzel nem lehet magyarázni hogy miért jobb Vettel. Egyszerűen tehetségesebb, de mint mondtam Kimi is egy nagyon jó versenyző nem hiában van ott és nem hiában világbajnok.
2017. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!