Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol vannak Magyarországon...

Hol vannak Magyarországon belül olyan erdőségek, ahol vannak természetes folyamok, patakok?

Figyelt kérdés

Leginkább Komárom-Esztergom megyére lennék kíváncsi.Túrázni szeretnénk elmenni egy ilyen erdőbe.

Tapasztalatokat is nyugodtan írhattok!


2010. máj. 19. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden középhegységben és dombságban vannak természetes patakok. Ezért nem is értem a kérdést. Ha Komárom-Esztergom megyében laksz, vegyél a térképboltban egy Gerecse turista térképet, azon keress szimpatikus útvonalakat, majd menjél el túrázni.


A folyam az meg nagyobb mint a folyó, szóval itthon legfeljebb a Dunát nevezheted annak...

2010. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok jártas az erdei túrázásban,így a patakokról sem igen tudtam semmit,azért tettem fel itt a kérdést.

Ami pedig a "folyam" szót illeti,azt hiszem,ez esetben ez igencsak szőrszálhasogatás volt.Csak nem értem,ha tudod,hogy mire irányul a kérdés,válaszolsz is rá,akkor miért volt szükség a kioktatásra?Mert éreztem az élt a szavaidban,ezt le se lehet tagadni.Arra meg nem vágnék fel,hogy egy általános iskolai, környzetismereti témában otthon vagy.

2010. máj. 20. 02:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, kedves kérdező, mert nem mindegy. Ha zavar, hogy egy rosszul feltett kérdést kijavítanak, akkor ne kérdezz.


A folyam tényleg nagyobb, mint a folyó.

[link]

2010. máj. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, hogy kötekedés lett volna a válaszom, ilyen alapon te voltál a szőrszálhasogató, mert benne volt a lényeg a válaszomban, hogy a Gerecse tele van ilyen patakokkal, és mégis a körítést ragadtad ki.
2010. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Figyeljetek,én is jártam iskolába,tudom,hogy mi az a folyam.De ez a szó jobban illett a mondatba,költőibben hatott,ezért írtam így.

De látom,nem értünk szót.Mindegy,a kérdésemre még mindig nem kaptam érdemi választ..

2010. máj. 20. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Bakony, Cuha-völgye (Vinye-Bakonyszentlászló)

szerintem elég hangulatos, szép hely

2010. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Szerintem meg is látogatjuk. :)
2010. máj. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!