Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem merem megmomdani anyának...

Nem merem megmomdani anyának hogy pole fittnessre szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el neki úgy hogy ne rögtön az ilyen klubbokra gondoljon?
2017. júl. 2. 13:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Megmondani*
2017. júl. 2. 13:50
 2/7 ~GekkóNiki~ válasza:
Mutass neki videókat róla. Meg fogja érteni, hogy ez egy nagyon szép sport ami rengeteg gyakorlást igényel, nem pedig vetkőzés meg vonaglás egy rúdon.
2017. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, mutass videókat. Akár férfiakról is, hogy lássa, hogy ez egy sport és nem sztriptíz.
2017. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17
2017. júl. 2. 16:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Az ötlet onnan jött hogy multkor beszeltem egykik baratnommel hogy o szeretne jarni

Es megjott a kedvem nekem is :D

2017. júl. 2. 16:53
 7/7 anonim válasza:

Megmondod neki, hogy te ilyenre fogsz járni és kész. Nem kérdezni kell, ha tudod, hogy nem engedné meg, mert azt gondolja, hogy sztriptízbáros rúdtáncot tanulnál. Kijelented, hogy mész és kész. 17 évesen meg pláne elfogadhatná ezt. Az én anyukám is ilyen volt, azóta már megenyhült kicsit, de még mindig mutatja a konzervatív jeleket.

Sok sikert! :)

2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!