Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Óvodás gyerek és napi 8 órás...

Óvodás gyerek és napi 8 órás munka + 'óra utazás mellett, családi segítség nélkül van olyan, aki heti háromszor tud járni edzeni? Adna nekem tanácsot, mesélne arról, ő hogyan csinálja?

Figyelt kérdés

Anyukák írjanak, főleg olyanok, akiknek a férjuruk is dolgozó'


Köszönöm szépen :)


2017. jún. 28. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én itt vagyok. Én ezt úgy oldom meg, hogy este amikor a kicsi már alszik, az apja meg otthon van ugye, na én akkor megyek edzésre. kedd-csütörtök-szombat. Míg mások este 9-10 órakor a tv előtt vagy az internet előtt ülnek, én elmegyek az edzőterembe, és ott vagyok max 1 órát. Mire hazaérek csak bezuhanok az ágyba, és reggel megy kezdődik elölről. Megoldható. Nekem sincs egyébként segítségem, és én is dolgozó ember vagyok mint a férjem, szóval neki sem gond, hogy míg a nap egészében én foglalkozom a fiúnkkal, így ő este foglalkozik vele.
2017. jún. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,mert ha nincsen férjed,vagy nem emberi a munkabeosztása,vagy későn fektetitek a gyerkőcöt akkor sehogy.Én eleve este szeretek edzeni,ezért nekem annyira nagy változást ebben nem hozott a gyermek.Én vagyok a férj egyébként.Szóval hazaérek öt körül,eszünk,aztán lejön velem kutyázni,utána elmegyünk a játszóra,vagy közértbe.Hétre otthon vagyunk,még játszom vele kicsit,vagy mesét néz,majd fürdés,vacsi,fogmosás és nyolckor tesszük le,én pedig utána megyek egyből a terembe edzeni ami 5 percre van és kb most értem haza,7 körül kelek.
2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

későn fekszik le a gyerek, fél10 felé, 9kor van fürcsi. elég nyugis gyerek amúgy, nincs vele gond. eltévézik - sajnos, meg nem is sajnos.

gyerek lefektetése után nem esélyes az edzés, 6-kor kelek, kell 7-8 óra alvás nekem, kimerülök, ha kevesebb jut (meg fáradtan evéssel próbálok kompenzálni, na az meg a legrosszabb)

sajnos háztartás és bevásárlás és a döntések - mindenben az enyémek, nem én akartam így, hanem kényelmes párt találtam magamnak, aki támogat, ha elkéredzkedem, de megvan a böjtje - pl. célozgatás, meg hát megvár olyankor inkább a fürdetéssel, fektetéssel, mosogatással, teregetéssel - ugye értitek :/

de vajon így is lehet az embernek heti 2-3 feltöltő és szépítő, test-építő pár órácskája? .. hosszú távon? :)

2017. jún. 29. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így legfeljebb akkor ha megtanulsz saját testsúllyal edzeni.Ez két oldalról is nehezebb mint a konditerem.

1.Ha nem is sokat de kell olvasni rendesen a témában és otthon egyedül csak az képes hatékony edzést végezni,aki ért hozzá,nem szorul már segítségre.

2.Otthon a lakásban minden arra csábít,hogy csinálj mást az edzés helyett,ezért a hosszabb távú motiváció fenntartása otthon környezetben elég nagy kihívás.

De nem lehetetlen.Erre van kitalálva a Fegyencedzés,kardiónak meg az ugrókötél.Idővel vehetsz hozzá állítható tárcsás kézi súlyzókat és edzhetsz bármikor.Amikor otthon bemelegítek kocogás előtt guggolással a kislányom már fut oda az ölembe bemelegítő súlynak és hangosan kacag a föl-le mozdulattól,meg csinálja ő is a guggolást.Vagy mellém fekszik és utánozza a csípőemelést.Úgyhogy lehet az is szempont hogy a srácod nézi az edzésed és megtetszik neki is.Én is mindig néztem kiskoromban ahogy a faterom edz,meg súlyzózik otthon.

2017. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

egy időben okostévénken keresztül a YT-ról néztem edzéseket - RRéka, Jóga, Cindy, meg mindenféle népszerűt, és működött is, de nagyon sokat stresszeltem rajta, hogy összejöjjön, pár hét után aztán olyan fejgörcsöt kaptam - mint egy migrén... napokig a hátam is fájt, a gyógyszer se segített.

tehát lehet otthon, csak nagyon megterhelő.

elmenni itthonról és úgy edzeni, az a feltöltő igazán.


lehet, hogy el kell válnom, akkor lesz időm és nyugalmam hozzá :)


köszi mindenkinek :)

2017. júl. 1. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!