Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki győzne? SűrítettLevegő...

Ki győzne? SűrítettLevegő vagy Chrillex?

Figyelt kérdés
ha egy kocsmába össze verekedne SűrítettLevegő és Chrillex akkor ki győzne? én szerintem Chrillex. valaki szerint SűrítettLevegő?

2017. júl. 2. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Sűrített valami 14 éves kisfiú nem?Legalábbis az írásai és a nézőpontjai alapján.Chlirlex meg boxol 10 éve azt írja.Utóbbira szavazok.De 14 évesen szerintem nem engednék be a kocsmába Levegőt.
2017. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18 éves Levegő
2017. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Reméltem, hogy én megúszom a "Korbács VS Rozsda Sárkány?" jellegű értelmetlen kérdéseket, de tévedtem. Azt gondolom, hogy az ilyen típusú kérdések 99%-a vagy trollkodás, vagy puszta provokáció. Most gondolom azt várja tőlem a közönség, hogy berágjak és magamból kikelve írjak egy 100 méter hosszú kommentet, melyben azt ecsetelem, hogy "hány másodperc alatt zúznám be Sűrített Levegő koponyáját". Vagy azt várja tőlem a közönség, hogy elbagatellizáljam az egész szituációt és valami flegma poénnal kivonuljak a diskurzusból? Magam sem tudom. Nekem nincs humorérzékem, így megpróbálok úgy tenni, mintha komolyan venném a kérdés problémafelvetését.


Én egy 26 éves informatikus vagyok, aki 181 centi, 83 kilogramm és 11 éve foglalkozik ökölvívással. Ennyi! Sűrített Levegőről nem tudom hány éves, nem tudom hány centi, nem tudom hány kilogramm és hát a harcművészetbeli múltjáról sem vagyok kellően tájékozott. Ennyi adat hiányában még csak megbecsülni se tudom, hogy melyikünknek van nagyobb esélye egy kocsmai verekedés során. Lehetséges, hogy Levegő egy 14 éves, ötven kilós kölyök, vagy egy 70 éves, szívbeteg nyugdíjas. Ez esetben nem volna se túl nehéz, se túl dicsőséges győzelmet aratnom felette. Lehetséges azonban, hogy Levegő egy világbajnok thai boxer, vagy egy olimpikon cselgáncsos. Ez esetben keményen fel kéne kötnöm a nadrágot a bunyó előtt.


Mi történik akkor, ha Levegő a verekedés közepette előránt egy rugós kést? Akkor hiába rendelkezem sok évnyi küzdelmi rutinnal, minden bizonnyal bekapok pár szúrást és veszítettem. Mi történik akkor, ha Levegőnél nincs rugós kés, azonban eljött velem kocsmázni két birkózó cimborám? Akkor minden bizonnyal Levegő elég hamar földre kerül, ahol hárman összerugdossuk az arcát és bordáit és ő veszített. Még számtalan forgatókönyv kavarog a fejemben, azonban most nem körmölöm le mindet. Szerintem mindenki döntse el magában ezt a végtelenül fontos, figyelemreméltó kérdést: Sűrített Levegő vagy CHRILLEX?


#CHRILLEX

2017. júl. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Igen, 18 vagyok. Az írásom alapján sehol nem gondolja senki, hogy gyerek vagyok. :D A nézőpontom pedig reális, már ne is haragudj és tapasztalat után beszélek, nem a kisujjamból szopom ki a dolgokat. De megmondom őszintén, szerintem nem az az értelmes, aki veri a nyálát a Boxra, vagy az MMA-ra, hanem az, aki felismeri, hogy melyik stílus miben jó és tanulmányoz mást is. Én tudom, hogy milyen a Kung-fu, ellentétben itt rengeteg emberrel, mivel egy hatalmas tévhit kering a Kung-fu stílusokról, amit meg tudok érteni, hogy miért van. De én és még sokan mások nem lesznek azért gyerekek, mert tisztában vannak azzal, amivel a többség nincs.


Egyébként CHRILLEX 11 éve Boxol. Eddig a rekord, akivel küzdöttem egy 7 éve Boxoló volt. Utcán komolyabb ellenfele lennék, mint ringben voltam neki, de ő is legyőzne, akkor CHRILLEX a 11 évével jóval nagyobb fölényben van. Szóval inkább kifizetnék neki egy sört. De baráti sparringba belemennék.

2017. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Gigászok amikor találkoznak
2017. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem tudom melyik győzne, de mind a kettőt egyszerre bedarálnám, mint a forgószél a prérin a búzaföldeket:)
2017. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
LOL milyen küzdő sportot csinálsz 6os hogy egyszerre be darálsz egy kungfust meg egy 83 killós bokszolót. a valóságba két sima embert nem tudnál be darálni egyszerre nem hogy két olyat aki küzdősportot is csinál
2017. júl. 3. 00:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Még puhítom SL-, hogy a futás milyen hasznos. :D
2017. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A futás nem tévesztendő össze a megfutamodással. A futás egy jó helyzetfelismerédt igényel, ha el tudsz futni -mert nem mindenki tud -, te nyertél. Persze az ellenfél látószögéből más a helyzet, ő megfutamodásnak látja. Ezzel semmi baj, hogy ő így látja.

Hadd nőjön az egoja, ezzel tudsz ártani neki igazán.

2017. szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán úgy van vele a támadó,hogy oké te elfutottál,akkor a csajodat akit otthagytál veri és dugja meg.
2017. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!