Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SMR/jóga/physio henger - milyen?

SMR/jóga/physio henger - milyen?

Figyelt kérdés
Kerékpárversenyzőnek szeretnék ajándékba adni masszázshengert, de nem ismerem őket, milyet válasszak? hajlok az erősen bordázottak felé, de ahogy látom, azok általában 33 centi szélesek, ez elég a lábakra, derékra, hátra, vagy válasszak 90 centiset?

2017. júl. 4. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Hasonlóan engem is érdekel a dolog. Amit utánanéztem korábban az kb. annyi, hogy a ~30 centisek bőven jók lábra, - derék és hát már kérdéses szerintem, de a mobilitása szerintem bőven bőven kárpótolja ezért. Van olyan is, aminek a két vége fedéllel van lezárva, így pakolni is lehet bele. A simára azt írták, hogy kb. a xarnak egy pofon - szóval mindenképpen "mintás" kell, a minta mélységével vagyok én inkább gondban. Szóval a 33 centis szerintem tökéletes választás, mindenképpen mintással/bordákkal!!!
2017. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!