Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő vagyok az edzőteremben....

Kezdő vagyok az edzőteremben. Kéne egy kis önbizalom?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy belevágok az életmódváltásba. Pár hónapja voltam egy edzőteremben, de úgy gondoltam, hogy felmérem a terepet a városban, így elmentem egy másikba is a napokban. Nagyon szimpatikus volt a hely, a pultos segített, mert elmondtam, hogy nem igazán tudom, hogy mit hogyan kell használni. Azt hittem, hogy megmutat pár dolgot, aztán rám hagyja, ehhez képest levezette nekem az egész edzést. Erre felbuzdulva tegnap vissza mentem, mert úgy éreztem, hogy megtaláltam a megfelelő helyet.

Itt kezdődött a probléma. Ugyanis bementem és tele volt a terem. Átöltöztem, de nehezemre esett kimenni. Erőt vettem magamon, de az összes olyan gép foglalt volt, amit előzőleg használtam, és csak álltam a terem közepén, hogy "akkor hogyan tovább?". Végül visszamenekültem az öltözőbe, ősszeszedtem magam és amikor kimentem, ott volt a fickó, aki ugyanúgy segített, mint múltkor. Ajánlott egy személyi edzőt, de sajnos nekem nem fér bele a költségvetésembe ez, ìgy magam szeretném megoldani az edzést.

Lényegében az a problémám, hogy bizonytalan vagyok a teremben. Nagyon kitartó és céltudatos vagyok, csak nem tudom hogy kezdjek neki. Zavart hogy néznek edzés közben.

Ennek ellenére eszem ágábam sincs feladni az edzést. Motivációm van, csak a bizonytalanság nincs rendben.

Van valami tanácsotok a számomra?

19L


2017. júl. 15. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar a "közönség" eddz otthon! Sok videó van a neten, teljes edzések is. Szerezz be egy húzódzkodó rudat, esetleg még egy gumipántot, és hajrá!
2017. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Eddig otthon edzettem, azért váltottam a teremre, mert úgy éreztem, hogy nem tudok tovább fejlődni. A teremben tudom használni a súlyokat, ami ugye otthon nincs, ráadásul a bérlet is motivál (ha pénzt adok ki valamiért, akkor kihasználom a lehetőségeket, tehát többet járok és nem hagyom abba, fejlődöm).
2017. júl. 15. 23:28
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy mitől tartasz, azok is ugyanolyan emberek, nem esznek meg, nem foglalkoznak veled, hogy mit csinálsz. Lényeg, hogy te tudd, hogy mit akarsz és vegrehajtod. Mi ebben a nehéz? Foglalt a gép? Akkor odamegyek és megkérdezem, hogy mennyi van ott neki vagy beszállhatok-e. Nem bonyolult.
2017. júl. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!