Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem bele az életmód...

Most kezdtem bele az életmód váltásba, hol találok étrendeket illetve edzésterveket? Dagi ként az edzőteremben? (több infó lent)

Figyelt kérdés

tudom hogy ezeket hozzáértők pénzért készítenek személyre szabottan, de talán akad egy ami valakinek bevált, talán nekem is beválna.

175cm és 105kg vagyok és 20 éves

annyiszor eldöntöttem már hogy elmegyek konditerembe és ott segítséget kérek edzőktől, de egyszerűen nem tudom rá venni magam, félek a rosszindulatú kritikáktól, még akkor is zavarban vagyok mikor egészséges termékeket értékesítő boltba megyek be valamiért :/ szerintetek tudok ezzel valamit kezdeni?



2017. jan. 8. 19:38
 1/2 anonim válasza:

darebee.com

Ezen az oldalon rengeteg mindent megtalálsz edzéssel és étrenddel kapcsolatban is. Emellett nem kell rögtön edzőterembe menned. Menj futni, csinálj gyakorlatokat otthon. Elsősorban úgyis a fogyás a cél, utána jöhet az izomnövelés. Figyelj a rendszerességre, minden nap csinálj valamilyen gyakorlatot, változtass az étrendeden (nem olyan nehéz, mint amilyennek hangzik). Építsd be folyamatosan az életedbe az edzést, nem kell elsietned. Aki meg lenéz egy kövér embert az edzőteremben, az még nem kapott eleget az élettől. Hidd el, lesznek akik elismerően néznek rád.

2017. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseged! :)
2017. jan. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!