Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem lehet olyat hogy tesiből...

Nem lehet olyat hogy tesiből egész évre felmentenek?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és hatodikba fogok menni. nem vagyok annyira túlsúlyos csak egy kicsit.alsóba nagyon jó tesi tanárunk volt mindenki szerette :D.de ezt a nyomorék kis köcsögöt szinte mindenki utálja(a jó tesisek a kivételek). azt szokta mondani hogy "kövérek a végére" meg hogy "tiszta zsíros az osztály háromnegyede"szóval borzalom . ezért szeretném az egész éves felmentést. meg az is a baja hogy pl. nem mindenki tud mindent megcsinálni(én sem)én nem tudok:kötelet mászni sokáig jól futni de ezek engem nem zavar. egyébkén fiú vagyok.válaszaitokat előre is köszönöm

2017. júl. 26. 13:41
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsánat ha kusza lett és ha sok a helyesírási hiba :D
2017. júl. 26. 13:44
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem! Fogod magad és edzesz! Igaza van a tanárnak, 11 évesen, jó anyagcserével, aki gurul, annak igenis kell a mozgás! Az, hogy van egy szóhasználata, az egy másik hiba, de az, hogy lusta vagy futni 10 percet, vagy annyit se, az a te hibád. Ha majd te teszel a hibád ellen, akkor ő is tenni fog és nem fog gombócnak hívni. Mi az, hogy nem tudsz kötelet mászni? Fogod és ha odatojsz is, felmászol a feléig legalább. Ne legyél ennyire nokedli! Én azt nem értem, hogy téged miért nem zavar, hogy puhány vagy? Igenis zavarjon és tegyél ellene!


Az meg a másik, hogy egy jó szájonverés sem ártana, tekintve azt, ahogy a tanárodról beszélsz és gondolom nem csak róla beszéltek így a háta mögött.


Szóval inkább kapd össze magad, edzél és tiszteld legalább egy hangyányit a tanárokat, akik minden nap felkelnek és próbálnak a sok h****e gyerekből embert faragni!


Ha más nem, akkor sportolj mást, ami téged érdekel. Van sokminden. Úszás, futás, foci, kosárlabda, küzdősportok, biciklizés, vívás, bármi! De a tesit ne hagyd ki.

2017. júl. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Ha súlyos betegségben szenvednél (például rákban) és a tesi árthatna neked, akkor kaphatnál egész éves felmentést.

Most még nem érdekel egy kis felesleg,ami a korodban normális, de majd ha pár év múlva kapod a lányoktól a visszautasításokat akkor fog. Hidd el, hogy könnyeb most változtatni, később lehet hogy nem lesz hozzá lelkierőd.

2017. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves első nem engem szokott főleg így hívni
2017. júl. 27. 07:33
 5/10 A kérdező kommentje:
bocs hogy nem fejeztem be a kommentet de a kis tesóm rányomott a komment elküldése gombra na tehát kedves első nem engem szokott úgy hívni talán egyszer de a legjobb barátomat igen és ez engem nagyon zavar mert ő nem tehet arról hogy túlsúlyos (elvolt törve a lába,és alapból íjen alakkal született)
2017. júl. 27. 07:44
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Na idefigyelj, te kis puhány, nyámnyila, lustaság!!!


A tesiórát pont az olyan dagadt gyerekek miatt rakták be minden nap az órarendbe, mint amilyen te is vagy, hogy ha már egész nap gyalogoltok, max. ha 200 m-t legalább valahogy megmozgassátok magatokat.


Gondolj bele, ha még ez sem lesz, milyen problémáid lesznek; ott van a vércukorszint, érelmeszesedés, anyagcsereproblémák, izületproblémák, vérnyomás és még ezer másik betegség, ami az elhízottságból következik. Arról nem is beszélve, hogy a lányok a gyönge és dagadt gyerekeket 99%-ban visszautasítják, érthető, ösztönös okokból. Ez tény. Aki más mond, hazudik. :P


Meglehet, hogy most nem vagy olyan kövér (bár ezt nem adtad meg adatokban, és mivel relatív, hogy kinek mi számít kövérnek, ezért igazán leírhatnád a magasságod és a súlyod), de ha egy évig fel lennél mentve tesiről, akkor még jobban elhíznál.


Fiú létedre én a helyedben ahelyett hogy még ez alól a kevés mozgás alól is ki akarnék bújni, inkább elkezdenék sokat edzeni, hogy én is egy lehessek a "jó tesisek közül". Elvégre, mint ahogy te is írtad, a jó tesisek nem utálják őt, gondolom mivel őket nem cseszteti folyamatban, így ha te is azzá válnál, te sem utálnád őt.


Lényegében a probléma önmagából következik; nem szeretsz mozogni-> elhíztál-> még nehezebben sportolsz->még jobban utálsz mozogni-> bénább leszel-> a tesitanárt kikészíted a bénázásoddal->megutál-> csesztet-> te is megutálod-> még bénább leszel, mert már csak azért sem fogod azt csinálni, amit ő mond-> még többet cseszeget-> abba akarod hagyni-> még tagadtabb leszel

Tehát miért akarod abbahagyni??? Mert a tesitanár csesztet! Miért csesztet? Mert dagadt és béna is vagy! Miért lettél dagadt és béna is? Mert nem szeretsz sportolni! Tehát mi a kulcs? A sport megszeretése!!!!!

Amit ugyebár nem úgy fogsz elérni, hogy felmented magad a megpróbáltatások alól.

Kéne hogy ez zavarjon téged annyira, hogy változásra határozd el magad és lefogyj, megerősödj!!!


A KÉRDÉSEDRE VÁLASZOLVA: Max. akkor kapál egész éves felmentést, ha rákos lennél, vagy ki lenne törve a lábad.

Vagy mozgáskorlátozott lennél, meg még nagyon komoly betegségek esetén.


Ezt én nem rossz indulatból írtam, csak közöltem az igazságod és megpróbáltalak a jó irányba terelni, a saját érdekedben!


Sok sikert!

2017. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kiegészíteném a miket nem tudok dolgokat na tehát nem tudok kötelet mászni,sokáig jól futni,fekvőtámaszozni,kézen állni szekrényt ugrani
2017. júl. 31. 11:57
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó a lányokkal nincs igazad engem nem azért szeretnek mert sportolok hanem azért mert vicces,kedves,nagylelkű is vagyok :D
2017. júl. 31. 12:29
 9/10 anonim ***** válasza:

"engem nem azért szeretnek mert sportolok hanem azért mert vicces,kedves,nagylelkű is vagyok"


És szerény is vagy, mi? Egyébként azért nem is tudnának szeretni, mert sportolsz, mivel te nem is sportolsz! Elárulom, hogy így nem fogsz jó csaj találni, a lányoknál ez nem számít kapcsolatban, ez csak BARÁTSÁGBAN fontos, tehát a barátzónánál ne számíts jobbra.

2017. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hogy rohadjál meg utolsó!

nem sokszor beszélek róla de van barátnőm!

2017. aug. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!