Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok halk szobabicikliket?

Mondanátok halk szobabicikliket?

Figyelt kérdés

Van egy ezer évesem, de az szegény csörög-csattog. Mivel éjszakánként van időm edzeni/mozogni egy kicsit, ezért sose használom, de régen mikor volt időm nappal is, nagyon szerettem. Ezért szántam rá magam most hogy vegyek egy újat, ami halk, és nyugodtan tekerhetem este is anélkül, hogy felébreszteném a másik szobában alvót.


Ez az egy szempont van csak, hogy halk legyen, nem kívánok fogyni, egyszerűen csak szeretem ezt a mozgásformát, ezért kellene új bringa. (53-54 kg vagyok 160 cm-hez, napközben is sokat mozgok)


Előre is köszönöm a segítséget!



#kerékpár #bicikli #halk #szobakerékpár #mágneses fékrendszer
2017. júl. 29. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Circular S8 , nekem ilyen szoba bicajom van már jó pár éve. Nagyon jó,nagyon halk. Szinte nincs is hangja.
2017. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Cranesport,Kettler,Christopeit,Energetics,Tunturi.Ezek a legcsendesebbek és a legjobbak is.
2017. júl. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!