Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni edzés vagy személyi...

Otthoni edzés vagy személyi edzővel konditeremben?

Figyelt kérdés

Otthoni edzés alatt azt értem, hogy fokozatosan veszek eszközöket, kezdetnek gumi kötélre gondoltam és 2 "szerelhetős" kézi súlyzóra. Ezután körülbelül havonta 5-10-15ezret tudnék befektetni a következő eszközök vásárlásában. (Ha te ezt a módszert választanád, akkor kérlek írd meg, te miket vennél még, hol tájékozódnál a használatukról). Tudom, itt is van esély sérülésre, tudatlanság miatt, de szerintem sokkal kisebb az esélye, mint egy konditeremben.

Konditerembe megfelelő segítség nélkül nem szeretnék járni, nem akarok sem rövid-, sem hosszútávon sérülni, a helytelenül végzett gyakorlatokkal, annyi gépnél szerintem lehetetlen előre megfelelően tájékozódni. Ezért nem akarok, olyantól segítséget kérni, aki nem "hozzáértő". Személyi edzőtől is kicsit tartok, hisz vannak akik a saját külsejük miatt, lettek edzők, ami nem garancia arra, hogy minden gyakorlatot megfelelően át tud adni, de azt sem érzem biztosnak, hogy valakinek papírja van róla. Ha ezt a variációt választom, akkor sajnos várnom kell, hogy megfelelő mennyiségű pénzt költhessek rá.


2017. aug. 4. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet jól edzeni, és konditeremben is rosszul. Hogy hol érzed magad jobban, azt neked kell eldöntened. Én azt mondom, felesleges havi 10-15 ezret erre fordítani. Otthonra vegyél 2-3 gumikötelet, egy húzódzkodó rudat, és esetleg néhány súlytárcsát. Ebből már elég jó edzést össze lehet rakni. Ha értesz angolul, számtalan videó van a Youtube-on, amely bemutatja az egyes gyakorlatokat, vagy éppne egy gyakorlatnak a különféle változatait. Számos egyéb, edzéssel kapcsolatos kérdésre is találsz választ ugyanott.
2017. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy annyit elköltenék, csak az a maximális amit tudnék. Köszönöm a választ. Egyébként lány vagyok.
2017. aug. 4. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár otthon, akár teremben a világ másik felén, semmi másra nincs szükség mint 2szerelhető 1kezesre, 1 hosszú rúdra, erőkeret, és egy fekbad, vagy aká egy natur pad az erőkerethez...

Igény esetén esetleg egy trapézrúd.

Meg jól jön 1-2 girja, de ez már tényleg egyéni ízlés...

2017. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 amit te itt felsoroltál az egy komplett edzőterem...

Kérdező szerintem menj kondiba.:)

2017. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!