Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Képes lennék így lefogyni pár...

Képes lennék így lefogyni pár kilót?

Figyelt kérdés

Hétfő-Szerda-Péntek mennék futni. (Jelenleg 2 km, de ezt majd növelném persze) Kajáláson nem nagyon változtatnék, csak annyit, hogy kevesebb kenyér, mint eddig (mindenhez ettem kenyeret, nem is keveset) Jóval több gyümölcsöt szeretnék mint eddig.. Nem szeretnék leadni sok kilót, ugyanis nem tartom magamat kövérnek. (183 cm, 83 kg) De egy részt jó lenne az állóképességem növelni, meg hát.. azért van egy pár kiló rajtam, amit örülnék, hogy ha ledobhatnék. Focizni hobbiként focizok. Lemenne pár kiló azért egy pár hónap után, vagy csak az időmet vesztegetem, és ennyi nem elég ehhez?


16/F


2017. aug. 4. 23:07
 1/6 anonim válasza:

Szia.

Amit mondasz az jó... De nagyon lassú lesz.

Én tudok egy gyorsabb módszer... És nem áll be a yoyo efektus.

Borzasztó egyszerű de áldozatokat kell hoznod.... Hidd el... Jó lesz.


Te valszeg 16évesen még suliba jársz.

A te korodban voltam 106kg 170cm (túlsúlyos)


Egyszer csak elhatároztam magam a fogyásra... Mert nem akartam 100fölött maradni.


A kenyeret alapjáraton kifontam az étrendemből, és az édes löttyöket, és az édességeket, és persze a csipszeket is, no meg mindenféle pékárut. (Legyen az barna vagy sem)

És ennyi.


Elmondom hogy teltek a napjaim.

Kollégiumban laktam.


Reggel mikor volt a reggeli rendesen le mentem reggelizni és ha kenyér feltéttel volt (felvávott, paradicsom... Stb.) a kenyeret otthagytam a feltétet mind megettem és 2bögre teát ittam mellé.


Ez volt általában a reggelim.

Az első 2 napban volt hogy azért megéreztem hogy ennél azért többet szoktam enni.... De erős volt az elhatározásom... És nem adtam fel.


Jött az ebéd 12:30 fele.... Levest mindig megettem... Ha Tészta volt annak mindig csak a felét ettem meg,ha főzelék féle azt az egészet. (Legyen az krumpli főzelék vagy bármijen) és ennyi... Ez pont elegendő egy fogyni akarónak... Mint említettem csak az első 2napban hiányoltam a repetákat.... Ám ebéd után nem fájt a hasam.... Mert a kövi óra elött beszaladtam a Sparba és minden nap vettem 2l tejet (Sparos tej)... És folyamatosan iszogattam... Eljött a vacsi idő (addigra 1l tej elfogyott) ha gyümölcs vagy rántott tojás volt csak akkor vacsiztam... Máskor sosem...... Vacsorát igazándiból valahogy nem igényeltem... Hülyeségnek tartottam... Mert nem igényeltem... Rájöttem hogy vacsoráztam mert vacsora idő volt.... De szükség volt erre? Nem igazán.


Szóval... Ha vacsi volt vagy ha nem elsétáltam a kollégiumtól 3km-re levő konditerembe ahová voltottam 5.000ft ért havi bérletet.... Ám a konditerem adottságait nem használtam ki.... Mert csak 1gépet használtam rendszeresen.... Ez a hátradőlős bicigli volt.

Minden nap minimum 60percet azaz a gép hamis nézete szerint 600-700Kcal-volt minimum... És maximum 90percet, azaz 1.000Kcal volt a cél.

Egyszer volt hogy 120percen át tekertem.


100-as fordulatszámmal tekertem.

Az ottani biciglin 6-os fokozaton.

Mikor végeztem a 2.liter tejem ott majdnem hogy egyhuzamban megittam.


Nah ezt csináltam 22napon át..... És 22nap múlva 8kg-ot fogytam... 8felejthetetlen kg-ot.


6.nap után már folyton vártam az edzést.

Jó volt és nem éreztem a kenyér hiányát vagy a repeták hiányát...

Élveztem folyamatosan látni az eredményt.


És ez az étkezés azért kalóriában sem olyan kevés... Vegyük csak a 2l tejet...az kapásból 1.000Kcal.... Hozzá vesszük a reggelit azzal együtt 1.250kcal körül vagy (A tea miatt) hozzá az ebédet vele együtt kb. 1.600kcal.... Ennyi.


Szóval ez bevitel szempontjából nem is kevés, mégis eredményes.



A te esetedben a fent említett étkezés+edzés rendszer alatt kb. 6kg-ot fogynál mert nem vagy olyan súlyos... Minnél könnyebb az ember annál nehezebb fogyni.


Hát... Sok sikert a fogyáshoz.... És ne add fel.

2017. aug. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bicikli*
2017. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon hasznos lett! Hát 22 nap alatt 8 kiló.. nekem eléggé soknak tűnik :D Igazából első sorban az állóképességem növelése lenne a cél, mivel nem tartom magam jó hosszútávfutónak. (Rövidtávon türhető vagyok.. 8,8 mp 60 méteren.. az annyira nem rossz) Persze ha letudnék fogyni pár kilót, akkor annak is örülnék. Köszönöm a motivációt, és a tippeket.. nem fogom feladni! :)
2017. aug. 5. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:

És miért lenne olyan jó ha sok gyümölcsöt ennél?A másik meg napi 2 liter tejet ír,te jó ég.Bocs srácok szép a lelkesedésetek,meg hogy változtatni akartok de vak vezet itt világtalant.

Regényt kellene írni,annyira alap dolgok hiányoznak alapismeretben,úgyhogy olvasd el a Sárga Kapszulát kezdésnek teljesen jó az is és az alapján próbálj összerakni egy étrendet.

2017. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 2 liter tejet én is eléggé furcsának tartottam... Nagyon furcsának igazából.. Nem szeretnék sokat fogyni, meg testet építeni meg semmi ilyesmi... Nincsenek nagy terveim. Első sorban az állóképességem számít, hogy azt növeljem. A kérdésem az volt, hogy egyébként így tudnék-e pár hónap alatt fogyni pár kilót. Na mindegy.. azért köszi a választ.
2017. aug. 5. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem.Egy jól összerakott,kiszámolt étrenddel és heti 3-4 edzéssel egészséges körülmények között heti fél kilót tudsz fogyni.
2017. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!