Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Update étkezéssel és napi 20...

Update étkezéssel és napi 20 perc mozgással mennyi idő alatt tudnék lefogyni 15 kilót? Április 13án kezdtem. Kb júliusra mennyivel lennék könnyebb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 23:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nyolc hónap
2012. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Júli közepéig lemehet 10-12 kg.
2012. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az attól függ,hogy az az ideg nevű étrend kalória deficitben van-e.
2012. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 20perc mozgás, az legyen inkább 40 majd fokozatosan emeld 60ig. De szerintem az se alakformáló torna legyen, hanem inkább futás,bicikli,rengeteg gyorsabb séta! Ha elérted a célod,akkor állj rá az alakformálós tornákra! Én szeptembertől követem az update szabályait,és sokkal jobban érzem magam azóta! Fogytam is 10kg-ot! :)
2012. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépem köszönöm a válaszokat. Zumbázni szoktam 20 vagy 40 percet, de általában 20-at. nem tudom, mennyire lesz hatásos. Az alakformáló tornákat jelenleg még nem birom megcsinálni...
2012. ápr. 23. 18:57
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez nagyban függ attól is, hogy

- mennyiről akarsz lefogyni 15 kg-ot

- mennyire fegyelmezetten tartod be a kódokat

- milyenek az egyéni adottságaid


Általános szabály a fogyásra ugyanis nincsen (mint pl ha ezt meg azt csinálod, akkor fix X kg/hó lemegy, tehát X-szer 3 = 3X, na ez nem műxik)

Én 4 hét alatt leadtam 7 kg-ot, mozgás nélkül. A kolléganőm, lényegesen nagyobb súlytöbblettel 10kg-ot adott le 6 hét alatt - szintén mozgás nélkül.

MEglátásom szerint a célod, júliusra 15kg minusz, simán megcsinálható. Pláne, hogy rendszeresen tornázol.

2012. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!