Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék sportolni hobbi...

Szeretnék sportolni hobbi szinten, de fáradt vagyok hozzá, és nincs kedvem elkezdeni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jógáztam,meg majd pilatesezni is akarok,de nem tudom,mikor,mivel hétköznap h 5-kor hazaérek,és akkor eszek,akkor legaláb 7-kor kezdhetném el,de akkor fáradt vagyok és tanulni is kellene. Más ezt hogy oldja meg?
2008. okt. 19. 09:57
 1/4 anonim válasza:
43%
Például úgy, hogy amikor van időd leülni a számítógép elé, helyette sportolhatnál. Szerintem, ha nagyon szeretne az ember valamit, akkor tud rá időt szakítani.
2008. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,most a neten szótárazok az angol dolira,és közben írogatok ide:-)
2008. okt. 19. 10:12
 3/4 anonim válasza:
88%
Keress az órarendedben egy olyan napot amikor nem kell másnapra annyit tanulnod (legalább egy ilyen nap biztos van). és azon a napon mostantól minden héten fix időpontban mozogj! a lényeg h legyen egy rendszer.aztán miután megszoktad, keress még egy ilyen napot, talán a péntekedből is rátudnál álldozni. és így hozzá szoktatod a szervezeted a mozgáshoz, és így plussz energiával fogsz majd neki vágni a tanulásnak is. remélem tudtam segíteni=)
2008. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyél meg fél négy körül egy szendvicset a suliban, és akkor otthon nem kell evéssel kezdened, mehetsz rögtön tornászni! Ha nem eszed dugig magad, nem kell feltétlenül két teljes órát várni a tornával.
2008. okt. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!