Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul, izmosodo...

Mit csinálok rosszul, izmosodok, túlzottan is lányként, de nem fogyok?

Figyelt kérdés

Sajnos 30 kiló túlsúly van rajtam, mindig kövér voltam és nem vagyok boldog a jelenlegi énemmel.

Imádok edzeni, nincs azzal gond és simán végigcsinálom azokat az edzéseket, amiket egy átlagos alkatú nő.

A problémám az, hogy nagyon édesszájú vagyok, nem bírok ki egy napot sem csoki nélkül. Viszont számolom a kalóriát, makrokat is (kalóriabázis.hu) és elvileg annyit eszem az édességből is, amennyi belefér a keretembe.

Annyira el vagyok keseredve, heti háromszor edzem (trx, köredzés, kettlebell, box), ráadásul nem éppen könnyű edzések, azt látom magamon, hogy rendesen javul az állóképességem, izmosodok sajnos túlzottan (tudom, hogy sokak szerint a nőknek ettől nem kell félni,de tényleg túl izmos vagyok, ha kell küldök pl a vádlimról fotót is), viszont mellette semennyit nem fogyok.

Úgy érzem, értelmetlen az egész, sosem leszek csinos, nem fogok elégedetten a tükörbe nézni soha :(

Próbáltam már, hogy nem eszem édességet, de annak mindig az lett a vége, hogy két hét múlva kiettem a hűtőt és abbahagytam a diétát.


2017. aug. 13. 15:04
 1/10 A kérdező kommentje:
(voltam orvosi vizsgálatokon, nincsen hormonális problémám)
2017. aug. 13. 15:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha megeszed, amit lemozogsz, akkor nem lesz fogyás.
2017. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A honlap kalkulátora szerint napi -600-700 kcalban vagyok
2017. aug. 13. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem fogysz, azaz az elmúlt egy hónap alatt semmit sem változott a testtömeged, akkor csökkentsd a napi energiabevitelt 500 kalóriával!
2017. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Így is 1600 kcalt eszem, szerinted 1100 kcallal hány nap alatt fogok összeesni?
2017. aug. 13. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy, és a súlyod huzmosabb ideje változatlan, akkor egyensúlyban van a bevitt és az elégetett energia. Fogyáshoz csökkenteni kell. Lehet, hogy rosszul számolsz.
2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem én számoltam, hanem mindenki által ajánlott netes program, ahol az alapadatok mellett életmódhoz kapcsolódó adatokat is kérnek:(
2017. aug. 13. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne csökkenstd jobban a kalóriát. Inkább csinálj aerob edzést, akár minden nap egy órát. És ciklizáld a kalóriabevitelt! Próbáld meg azt, hogy edzésnapokon többet eszel, hétvégén pl. meg csak aerob edzés és nagyon leviszed a szénhidrátot.


És küldj képet a vádlidról. :D

2017. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Nem én számoltam, hanem mindenki által ajánlott netes program"


Akkor esetleg számold ki.

2017. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ne keseredj el, ilyen a genetikád, hogy erősebb testalkatú vagy. Egyáltalán nem értelmetlen, szépek az izmos nők, nekem kifejezetten a gyengéim. Szívesen megnézném a vádlidról a képet.
2017. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!