Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tartós fogyáshoz érdemes BCAA...

Tartós fogyáshoz érdemes BCAA beruházni vagy egyéb kiegészítőkbe?

Figyelt kérdés

Jelenleg 15-20% kalóriadeficittel és heti 3X edzéssel fogyókúrázok.Csökkentett szénhidráttartalommal.

Most is jelentős mértékű izomlázam van és gyakorlatilag mindenhol :D

Ennek ellenére sok helyen olvastam,hogy még ennek ellenére is sok izmot fogok elveszíteni és én pedig főleg zsírból szeretnék.

Tehát zsírt szeretnék veszíteni,de azért jó lenne valamennyi izmot is megtartani.

Ennek a szedése segítene vagy valami másban kellene gondolkodnom?


2017. aug. 17. 12:26
 1/2 anonim válasza:
51%
Szerintem semmilyent szerre vagy eszközre nincs szükség fogyáshoz,zsírégetésre a leghatékonyabb a felülés, és a futás, meg ami még nekem bevált az a Plank, ezekkel nem csak zsírt tudsz égetni, de izmot is építhetsz.
2017. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
74%

Első válaszoló, plank, futás, felülés édes kevés ehez.

Én 30 perces vidikre kardióztam majdnem minden nap, egy idő után Super Fat Burnert vettem BiotechUSA weboldalán megnézheted, és tényleg segített, pedig nekem nagyon kevés zsírt kell leadnom, ami nehezebb. Jillian Michaels 30 day shred és 6 weeks 6 pack videóját tudom ajánlani, 30 perc alatt megmozgat és erősít:) Látható a változás.

2017. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!