Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diéta + edzés esetén hogyan...

Diéta + edzés esetén hogyan osszam el a BCAA és a glutamin adagomat? Hogy érdemes? 23/L

Figyelt kérdés
Edzés előtt BCAA mehet, utána pedig glutamin?
2017. máj. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
komolyan mondom nem értem mit vártok pár g aminosavtól.
2017. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valamit csak ér, ha annyi ember használja és segítségre van az edzések közben. Mint írtam nem csak vakvilágba szedném, hanem diéta és edzés mellett.
2017. máj. 21. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elég gyenge érv, hogy valamit ha sokan csinálnak akkor annak biztos van értelme. Ha rendben van a kajád akkor azért teljesen felesleges a bcaa, ha meg nincs rendben, akkor meg azért. Mondom mégegyszer józan paraszti ésszel gondold már végig, mi a fenét számít pár g aminosav, ami csak előemésztett fehérje gyakorlatilag? Elmondom neked SEMMIT.
2017. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cortez70 ***** válasza:
Sok ember beszopja a marketinget, hogy egy ezerféle tapkieget kell venni és akkor leszel jó forma. Ha megvan a napi fehérje beviteled akkor elég aminosav van a szervezetedben, hiába megy pluszban pár gramm az nem tesz hozza semmit.
2017. máj. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bcaa + glutamin xpress -t használok 600-700ml vízbe kell elkeverni igy egész edzés alatt kitart + nagyon jó íze van. Nekem kitart 2-3 hónapra. Lehet nincs értelme, de én csapvizet nem iszok, ásványvíz edzés közbe meg nekem nem jó, így nekem teljesen megéri.
2017. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:

méregdrága üditő... :D

teljesen mindegy, hogy osztod el, az a verzió is jó ahogy irtad, de az is ha összekeverve edzés közbe iszod. De amugy az előttem szolók nem hülyeséget beszélnek, ha nem használod ugyanugy fogsz kinézni két hónap mulva mint ha iszod. Felesleges....

2017. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!