Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Étkezés elött vagy után...

Étkezés elött vagy után javasolt futni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nőknek étkezés után férfiaknak étkezés előtt, már ha a zsírégetés a sportolás célja.
2017. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor neked jó. Én minden komolyabb fizikai aktivitást étkezés előtt végzek, mert akkor van a legtöbb energiám. Nő vagyok, de ennek nincs közé hozzá, inkább annak, hogy konkrétan neked hogyan működik a szervezeted. Van, aki éhgyomorra tud rendesen edzeni, másnak ennie kell előtte (ha nem is rögtön).

Képzelem, hogyan futnék (ritkán teszem, még nagyon kezdő vagyok) egy nagy étkezés után... Nekem pedig nincs kis étkezésem, attól csak éhes és enervált leszek.


Az se mindegy, mennyit futsz, 1 km-t vagy minimum egy maratont...

2017. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztald magadon. Edzés elött ehetsz de el kéne teljen legalàbb fél óra az edzésig, és valami könnyebb ételt. Edzés utàn minél hamarabb kell enni valamit, még ha keveset is.
2017. aug. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1-2 órával előtte már ne egyél, bár max visszajön ><, utánna meg inkább igyál:D
2017. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!