Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jangee, Valaki tud segíteni?

Jangee, Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Ez az első fogamzásgátlóm csak hát kicsit bizonytalan vagyok,nost vagyok a 3. szemnél..az orvosom mondta,hogy kezdjem el szedni úgy,hogy nincs is meg mert sajnos nekem nagyon zavaros a menrszem,most késik 28. napja és nem ritka amikor 2-3 hónapokat késik...és erről akarok érdeklődni,hogy biztos jó ez így vagy sem mert naptár szerint pont ma kéne vége legyen a menzeszemnek...és még olyan kérdés is,hogy így hogy számíthatok a hatásra? Segítsetek kérlek

Voltam vizdgálatokon a menzeszem miatt és a sok petefészek cisztám okozza (vagyis ezt mondták)

Előre is köszönöm <3



2017. aug. 24. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Elvileg amikor beszedted a 21 szemet utána kell, hogy megjöjjön a következő 1 hétben. Jó úgy is ahogy szeded,csak még nem hatékony. 1-2 hetet várni kell. Nekem nem engedte a doki, hogy addig szedjek gyógyszert amíg cisztám van.
2017. aug. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hatást csak a bizonytalan kezdés miatt kérdeztem :s mert nincs meg....nekem felírták :o minden nap ugyanabban az időpontban szeditek be?

Ja és még valami...mondta a doki,ha szedés közben jön is meg nem baj,szedjem tovább és hagyjak ki 7 napot ha megjön ha nem és utána nyolcadikra megint folytassam

2017. aug. 24. 17:33
 3/5 anonim válasza:

Elvileg a mensi első napján kell bevenni, akkor egyből véd. De ha te nem így kezded szedni, én sem az első nappal kezdtem. Nekem 1 hetet mondott minimum az a biztos a védelemre.

Ha megjön, ha nem vègig szedsz 1 levéllel utána, 7 nap szünet. Utánna kezded a következő levéllel( ha megvan, ha nincs). Egy idő után be kell, hogy álljon.

2017. aug. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
És közel azonos időpontban. Én du 5-körül vettem be.
2017. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,akkor köszönöm :)
2017. aug. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!