Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok/izmosodhatok...

Mennyit fogyhatok/izmosodhatok 2,5 hónap alatt ennyi edzéssel?

Figyelt kérdés

Szeptembertől fogok járni egyetemen egy héten kondi órára, meg egy ilyen "általános tesi órára" (felülés, fekvőtámasz, különböző gyakorlatok stb). Szóval ez a két alkalom tesi mennyit segíthet, mennyit fogyhatok vele? Igazából szeretném ha a hasamból menne le, mert elég nagy az "úszógumim", meg a "mellemből", meg vállasodni szeretnék kicsit, szóval nem csodát és kocka hasat várok. És ha folytatom, második félévben, még 2,5 hónapig, akkor milyen eredményt érhetek el? Esetleg ajánlatos lenne még heti egy kondi órára elmennem?

19/f


2011. aug. 14. 11:56
1 2
 1/11 oyeacch ***** válasza:
2011. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
8-10kiló lemehet de izomban jöhet fel 5-6kiló is akár van kedved társulni mert nekem is le kéne fogynom
2011. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"8-10kiló lemehet de izomban jöhet fel 5-6kiló is akár van kedved társulni mert nekem is le kéne fogynom"


Ez után az iromány után ha társulni akarsz valakihez az egy személyi edző legyen, aki kiveri a fejedből a baromságokat.


Szinte semmi eredményt nem érhetsz el, kaján múlik a nagy része, 2,5 hónap pedig semmi.

2011. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
semmit az égvilágon!! komolyan, évek hosszú munkája, edzés, kajálás, minden.. szóval ez így semmi.
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De mint mondtam, csak fogyni szeretnék, mondjuk 5 kg-t, meg egy kicsit vállasodni, azért 3-4 hónap alatt csak lesz már látható eredménye? Mert évek alatt már kocka hasat produkálnak akik komolyan csinálják, tehát nem hiszem el hogy évek alatt tudnék lefogyni pár kilót... xD :D
2011. aug. 15. 08:45
 6/11 oyeacch ***** válasza:
Nem érted, hogy NEM lesz? 1 év a minimum, amikor már meglátszódik.
2011. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2,5 hónappal semmire nem mész - legyen heti 3-4 kondi -szerezz egy edzéstervet (lehetőleg hozzá értőtől, de neten is vannak jók )járj futni úszni és figyelj az étkezéseidre - és így az előző válaszolónak igaza lesz egy év után talán meglátszik
2011. aug. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Mindennel mész valamire..

Egy kis lépés is lépés. Ilyen baromságokkal hogy semmit nem ér ne foglalkozz.

Ez kb. olyan kérdés mint hogy megtudsz e tanulni angolul ennyi idő alatt. Sok mindentől függ, de valamennyivel biztos jobban fog menni mintha nem is foglalkoznál vele. Ugyan ez igaz az edzésre is.

2011. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmi változás nem lesz. A többiek biztos hülyeségből mennek heti 4x 5x terembe éveken át.
2011. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, és évek után kocka hasuk lesz, meg szép testük, de mint írtam, én csak pár kilótól szeretnék megszabadulni.
2011. aug. 20. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!