Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lesz hatásos...

Mennyi idő alatt lesz hatásos a fegyencedzés?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,hogy mennyi idő alatt látszik meg az izom hanem, hogy mennyi idő alatt leszek erősebb tőle
2017. szept. 19. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ, nincs rá egzakt válasz.

Én mikor elkezdtem, túlsúlyos voltam, tehát le is kellett adnom a felesleget, ami nagyrészt az étrend átszabása miatt jött össze.

Az erőnlétemben olyan 3 hónap után vettem észre javulást (gondolom sokat számított az is, hogy kevesebb tömeget kell mozgatnom a gyakorlatok során), addig inkább úgy éreztem, az egész egy nagyon hosszú bemelegítés, afféle szoktatás a rendszeres mozgáshoz.

2017. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cortez70 ***** válasza:
Folyamatosan erősödsz, ez nem egy pillanat, hogy na akkor 44 nap múlva erős leszel. Egy jobb forma és egy jó erőnlét az év- évek meloja.
2017. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!