Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a kérdésem, hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy járhassak

szertornára?Mert most akrobatikus rockyra járok amit nem igazán élvezek és abba is fogom hagyni.A tornára pedig már 3 éve vágyok.Az apukám megengedi, anyukám nem.És amiatt , mert nem tudnak vinni.A barátnőm jár és ők felajánlották de anyukám nem akar más nyakára fűzni.De én megértem, de ha nem engedne akkor örökre csak vágynék rá, és mindog boldogtalan lennék.Én nem értem mért akarja ezt.Légyszíves segítsetek hogyan győzzem meg, vagy hogyan vegyem rá.Előre köszi! 12/L



2017. szept. 25. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
De most mit vársz tőlünk? :( Nincs tuti tipp, ami hallatán a szülő meggyőződik. Annyit tehetsz, hogy beszélsz anyuddal, hogy neked ez nagy álmod, nagyon érdekel és ezt a te korodban kell elkezdeni, később nem lehet. Ha nem érti, akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Beszélj apuddal, hogy beszéljen ő vele, illetve ismerősöknek mondjad, hogy ha nekik nem baj, akkor végülis miért ne? Ennyit tudsz tenni. Sok sikert!
2017. szept. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megteszem a tőlem telhetőt!És nem várok semmiféle tuti tippet!Csak kérdeztem mit tudok csinálni!Na szia
2017. szept. 26. 07:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha apud engedi akkor őt beszéld rá arra hogy beszélje rá anyudat arra hogy ő is engedje.
2017. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!