Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes kpop táncokat...

Hogyan érdemes kpop táncokat betanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék ilyeneket táncolni, de fogalmam sincs, hogy kezdjem el a gyakorlást. Nagyon kezdő vagyok, évekkel ezelőtt hastáncoltam, és ennyi a “tánctudásom”.

Gondolkodtam azon, hogy tükrözött verziót lelassítok és úgy próbálkoznék, de ha vannak tippek, örömmel venném őket. (Tükröm sajnos [még] nincs, hogy lássam magam)



2017. szept. 30. 03:41
 1/6 anonim válasza:
100%
Rpm dance crew, a YouTube on vannak a videók amikben lépésenként tanítanak :)
2017. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. szept. 30. 13:16
 3/6 anonim válasza:
100%
Én 5-6 éves koromban balettoztam egy nagyon kicsit. De tényleg alig, szinte semmire nem volt jó az az egy év, vagy kevesebb. Szóval vehetjük úgyis, hogy soha nem táncoltam még. Ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nekem pl. nem kellett nagy tánctudás ahhoz, hogy koreográfiákat tanuljak. Rengeteget megtanultam már. Mindegyiket otthon a szobámban, tükör nélkül. Volt, hogy más cover videójából néztem le, de a legtöbbször a rendes "dance practice" videókból, amiket az eredeti előadók raktak fel. Persze nálam addig működik ez a gyorsan, könnyen megtanulósdi, amíg nem jön valami spárga, vagy olyan, amihez hajlékonynak kell lennem. Szóval szerintem nem kell nagy felhajtást csinálnod ez ügyben.
2017. okt. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Van mirror dance practice. Az alapján tanuld be a koreót^^
2017. okt. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! ^^❤❤
2017. okt. 4. 23:56
 6/6 anonim válasza:
50% speed mirrored-on tanuld. Úgy könnyebb!
2023. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!