Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Peak Gym Gold, Fitness órák...

Peak Gym Gold, Fitness órák milyenek?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék járni, megéri? Milyenek az órák? Sokan vannak? Milyen az edző?

Előre is köszi a válaszokat



2017. okt. 5. 07:25
 1/2 anonim válasza:
En egyszer egy ismert edzo fitness orajara akartam menni, utaztam csomot, megvettem a jegyet, kerdeztem, melyik teremben van, flegman oaszevissza kuldozgettek.. majd visszamentem a pulthoz, hogy nem talalom azt az aerobic termet. Erre flegmaztak megint, hogy pedig ott van a tukor mogott... aztan mikor mar eltelt vagy 20 perc es kozoltem, hogy a trx en kivul nem latok nyitva termet, a pultos csaj megnezte, odahivta megegy tarsat es kiderult, hogy ja nem tart orat ez a valaki, es rosszul van kiirva.... Egyebkent nem vagyok se csunya, se szerencsetlen, se koszos sem csoro, laem unintelligens, epp ellenkezoleg, szoval a pulyosok csak szinplan ilyenek. Aztan mondtak, h akkor a trx-re menjek be, ha mar megvettem a jegyet... vagyis bemehetek oda. Nos ott ali mar ezer eve jart, az tudta magatol csinalnu, nekem is magamtol kellett volna, de senkit nem erdekelt mit csinalok, trx ezni nem szoktam. Azota nem is mentem, pedig az van hozzam a legkozelebb... szerintem felejtheto. Azt gondolom, hogy annak a teremnek nem is igazabol az a funkcioja, hogy fitness szolgaltatasokat nyujtson..
2017. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:(( hát ez nem hangzik túl jól
2017. okt. 15. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!