Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 13 évesen ciki a...

Szerintetek 13 évesen ciki a roller? Szülinapomra kaptam, és ma az osztálytársaim kinevettek.

Figyelt kérdés

#Roller barát emberek vélemények
2017. okt. 5. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy, sőt egyre inkább kezd újra divatba jönni. Rengetegen használják ezt vonathoz/buszhoz kijáráshoz, illetve séta helyett is.
2017. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. okt. 5. 14:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, minden korosztály használja, mert praktikus, ennyi.

Az én nővérem 28 éves, és azzal jár be a munkahelyére (katasztrófavédelmi hadnagy tiszt amúgy :D)

2017. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. okt. 5. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz
2017. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerinted miért ???
2017. okt. 5. 16:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom, hogy most jön vissza a divatba, bár azt nem tudom miért, vagy hogyan indult el ez, mert 3 éve kb senkit se láttam vele járkálni ma meg.. :D
2017. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért kezd visszajönni a divatba mert gyorsul a rohanó világunk és ez egy tökéletes alternatíva a gyaloglásra és ráadásul gyorsabb is. Gördeszkások/long boardosok mindig voltak viszont az nem mindenki számára elérhető mert nyilván minimális tudás nélkül nem olyan egyszerű vele menni. Rollerrel viszont bárki tud haladni, nem igényel semmilyen szuperképességet.

Lehet, hogy az osztálytársaid kinevettek, de amikor majd pár percen múlik nekik, hogy lekésik a buszt vagy a vonatot mert nem sétáltak elég gyorsan akkor nyilván praktikusabb lett volna.


Ettől függetlenül én ki nem állhatom amikor reggel a metrón az ajtó mellett vagy középen megáll valaki egy rollerral és nem lehet tőle fel/le szállni, de azt elismerem, hogy praktikus és nincs ezen semmit szégyellni vagy nevetni való.

2017. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2017. okt. 6. 06:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyílván attól függ milyen, abban a korban a freestyle rollerek a menők...

Amúgy meg egy tök hasznos városi közlekedési eszköz, gyorsabb mint gyalog, de felkapod aztán fel lehet vele szálni metróra, vonatra, buszra, vagy simán beviheted boltba és nem kell parázni, hogy elkötik...

Én 35 éves tarkopasz 90kg hobbitestépítő vagyok, mondták már sokszor, hogy vicces jelenség vagyok rajta, de nagyon megkönnyíti az életemet..

Reggel felkelek 8kor kigurulok a székesfehérvári vasútra, bringának kéne venni +jegyet, ez meg kézipoggyásznak minősül, kevesebb mint 1 óra alatt fent vagyok pesten, vasútról rollerrel 10 perc alatt az irodában vagyok, nem vagyok leizzadva, mintha rohantam volna, nem ázik át az öltönyöm, nem kell váltóruhát vinnem... nehéz ám élére vasallt öltönyt váltóruhaként szállítani :D...

Szóval nincs az az életkor, amiben ne lenne praktikus eszköz...

2017. okt. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!