Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek még balerina?

Lehetek még balerina?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 8 évig kortárs balettoztam de mindig is az volt az álmom hogy balerina lehessek. Azonban nem tudom hogy öreg vagyok-e már hozzá vagy van-e olyan tanvolyam az én korosztályomnak ahol olyan szintű a képzés ahol kezdő szintről képeznek arra hogy később ebből éljünk meg. Ha tudtok ilyen tanfolyamról Budapesten légyszi szóljatok

#tanfolyam #tánc #balett. balerina
2017. okt. 7. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg, talán nem esélytelen még.
2017. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg szeretném próbálni csak nem tudom hol lehetne.
2017. okt. 8. 07:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ami ér valamit az a táncművészeti, a győri képző vagy a pécsi művészeti esetleg a madách musical,de ott nem a balett a fő irány.

Ha komolyan gondolod, muszáj szerezni egy diplomát.

Általános iskola 5.-től kezdődik a balett képzés táncművészetin, de azt hiszem még be lehet csatlakozni később is ha megvan hozzá a tudásod.

Ha valamiért nem jön össze a táncművészeti, akkor szerintem hozzájuk érdemes járni:

Aleszja Popova [link]

Sebestyén Csaba, Túri Sándor [link]

2017. okt. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem hiszem el hogy nem láttad a hirdetést. Ez itt a perfekt megoldás: Budapesten a nyugatinál felnőtteknek van nulláról kezdődő, testalkattól, korosztálytól független 8 órából álló balett tanfolyam, teljesen kezdő. Főleg 25-54 korosztályok mennek, de én 17 évesen jelentkeztem, ha nem zavar hogy felnőttekkel vagy körülvéve simán mehetsz. Itt olvashatsz többet ha érdekel: [link]

Persze hogy érdekel! Olvasd a részleteket. Ha a péntekesre mész még az is lehet hogy egybe kerülnénk.

2017. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Utsó vagyok, ha 8 évig balettoztál kezdő és haladó is van belőle.
2017. okt. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Zavarni nem zavarna hogy felnőttekkel vagyok körülvéve bár egy kicsit fura lenne egy 13 éves a felnőttek között :)

Ja és 8 évig kortárs balettoztam ami elég más mint a klasszikus balett

2017. okt. 27. 19:18
 7/10 anonim válasza:
Igen igazából amit a második mondott az a neked való, nem amit én, meg van egy olyan táncegyüttes hogy Ékszer Balett, ahova még mehetnél, oszt. társam is oda jár azt ajánlom:)
2017. okt. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mondjuk az sem kortárs, vagy nem tudom, najó befejeztem. xD
2017. okt. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek az Ékszer Balett is jó, de ott csak hobbi táncos lehetsz.
2017. nov. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát, én 2 éves korom óta balettozom és elég szép karriert futottam be azóta. Nem tudom mi lett volna, ha később kezdem, de szerintem, hogyha elég tehetséges vagy ahhoz, hogy behozd a "lemaradásod", akkor próbáld meg! Bátraké a szerencse! (;
2020. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!