Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után húzódik a lábam,...

Futás után húzódik a lábam, illetve fáj a derekam, mit javasoltok rá?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam futni, egyáltalán nem volt rossz, de utána picit fájt a derekam és éreztem, hogy húzódik a vádlim, illetve 1-2x be is görcsölt. Ma is elmentem viszont most már a vádlimtól a derekamig folyamatosan érzem, nem fáj igazából még annyira, de most estére picit rosszabb lett, kell egy kis idő, amíg bejáródik és nem fáj.

2017. okt. 8. 22:22
 1/5 anonim válasza:
100%
Bemelegitettel rendesen? Mennyit futottal? Milyen cipoben?(talpa miatt)
2017. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2*4 km-t futottam egy olcsó kalenji futócipőben, de annak elég lapos a talpa, igazából a séta sem anniyra kellemes benne. Van egy Mizuno stabil cipőm is, de az most nem volt nálam, általában azt szoktam felvenni, viszont derékfájdalom volt már az mellett is. De a bemelegítés sem volt elég alapos.Tudsz esetleg javasolni valamilyen sportkrémet?
2017. okt. 8. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Deréktájék izomzata kevésbé edzett. Arra is rá kell edzeni.
2017. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A görcsölésnél még magnéziumhiányra is lehet gondolni, nyilván lehet több oka, de azért írom ezt is, még étkezésre odafigyelő ember is össze tud hozni ilyesmit adott esetben.
2017. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Neem sportkrém kell, hanem rendes bemelegítés, futás után pedig lenyújtás...

Terepviszonyoknak megfelelő futócipő.

Derekadra meg hiperhajlítás, felhúzás.

2017. okt. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!