Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit kell meg edzeni a...

Mennyit kell meg edzeni a reflexeimet, hogy box közben ki tudjak térni az ütések elől? ha mondjuk tenisz labdákat dobálnak felém és azok elől próbálok kitérni azt gondoltam elsőnek.

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem.

talpas reflexlabda kell,meg köteles bújócska edzés ha ezt akarod fejleszteni.

2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Először is le kell szögeznem, hogy bár 14 vagyok novban leszek 15 10 éve kung-fuzom, és.. Haddmondjam, ha a reflexeidet akarod fejleszteni, akkor éles helyzetben kell trillirozni az idegrendszered, nem bújócska... pff.. Sok utcai bunyóban volt már részem, de ... A rutin és a mentális felkészültség számít. A reflexeidet is TUDNI KELL kezelni, igen a reflexeidet, amit nem annyira lehet kontrolállni, de ha megtanulsz olyat ütni ami eltör egy combcsontot és csak kb ezt az ütést tudod és reflekböl torkon vágsz valakit ezzel a technikával, az senkinek sem előnyös.. Ez egy elég hülye példa volt, de igaz. Kesztűzést, fokozatos gyorsaságban, ügyes emberekkel, aztán mehet a pusztakéz, + nem árt ha egy utcai harcos, keményebb felületet is célba vesz pl fa, homok, szárított kukorica, ha érdekel írj és leírom hogy mivel edzeted kővé az öklödet.. (Persze nem törhetetlenné) Kell SOKFAJTA EDZŐPARTNER! Mert ha megszokod az egyeneseket és jön egy köríves meglepődve tapasztalod hogy a földön vagy. Tehát, sokféle küzdőstílust, (ahány ember annyi féle) kell megismerned, a kalimpálózós ellenfelek ellen nehezebben védekezek Én pl.. Mert nem látom át a mozgást.. A szabáyosokat megszoktam. Az egyszerű harcművészet... Koránsem egyszerű csak nem olyan komplikált mint más harcművészetek. A box pl. Egyszerű. Vannak technikák és ezeket tetszés szerint sorrendbe állítod bunyó közben. Ezt könnyebben meglehet szokni, mint a kung-fut ami egyszerűen átfolyik a technikán.. Vagy a taichi. Egyszerűen olyan mint ha tántszolnának, vagy a wingchun. Olyan mint ha cicaharc lenne, mégis egy ütéssükkel szétrobbantják a belsőszervet... Tehát, küzdelem, küzdelem küzdelem. Gyors dolgok figyelése, és az epró mozdulatok leszűrése. ezeket gyakorold!
2017. okt. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Ja, és írtam privátot ;)

2017. okt. 24. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!