Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Életmód váltás után mi a...

Életmód váltás után mi a fontosabb?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Jelenleg 25 kg-ot fogytam. Persze van még 75 kg vagyok jelenleg. Még kb 10 kg és elérném a célom. Viszont a kérdésem az lenne, hogy ilyenkor még fontos a kardió? Célom nem épp a "löttyedt" test, szeretnék izmosodni. Edzeni járok, de eddig inkább a kardióra fektettem a hangsúlyt. Jöhet a súlyzós edzés? Vagy először szabaduljak meg a maradéktól? (Természetesen ezt mind életmódváltással egybekötve) .

Anyagi helyzetem nem engedi a személyi edzőt. Mivel gyárban dolgozom folyamatos három műszakban így 2 naponta megyek edzeni. Ez túl rendszertelen? Vagy a rendszeresség milyen szinten számít?



2017. nov. 2. 12:16
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Súlyzós edzés az elejétől jó lett volna. Heti 3.teljes testes erősítő edzés kellene és mellé a kardio. Teljes testes edzésnél minden edzésen minden izomcsoportra 1-1 alapgyakorlat. Gyakorlatonként 3-4 sorozat.
2017. nov. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cortez jól leírta, és ha két naponta mész az egyáltalán nem rendszertelen, teljesen jó.

A kardió meg mindig fontos, mivdl a szív és érrendszernek is jót tesz, a sok elégetett kalória mellett.

2017. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!