Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak?...

Milyen sportot válasszak? Több lent.

Figyelt kérdés

11 évet úsztam(abból 2,5 versenyszerűen);1,5 évet fociztam;kiskoromban 4 most pedig 2,5 évet szertornáztam;2 évet futottam és még kisebb koromban(kb.2.-ban)2 évet kézilabdáztam.Nem tudom,hogy folytassam-e az úszást(egyébként még mindig úszok),mert ahhoz,hogy versenyszerűen tudjam folytatni el kéne mennem koliba.Egy másik városba.És itt kellene hagynom a családom,a barátaim,a sulit és mindent.Ha tudtok ajánlani más féle sportokat azokat is kipróbálnám,de csak olyanokat amik szerintetek jók lehetnek.(ezek a sportok alapján)Most nagyon szeretnék elkezdeni rg-zni,szertornázni,esztétikus gimnasztikázni,vagy valami hasonló tornás sportot csinálni.Egyáltalán ilyen korban el lehet kezdeni?Vagy eltudok kezdeni egy ilyen tornás,gimnasztikás sportot?(mint amilyeneket felsortam)

Előre is köszi a válszokat :)

13/L



2017. nov. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Bátran elkezdheted . De kérdés mire van még lehetőség a városodban azokon kívül amiket felsoroltál .
2017. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából én komolyan szeretném csinálni,ha elkezdem és akkor a városomban semmire sincs verseny szinten lehetőség.Viszont kb.1 órára innen nagyon sok lehetőség van,csak pont az rg nincs,de más sport nagyon sok.Ja és azt még tudni kell rólam,hogy ha mondjuk most elkezdek valami tornás sportot azt addig nem adom fel míg egy tényleg hozzá nem értő ember azt nem mondja,hogy lehetetlen.
2017. nov. 7. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Küzdősportok nem érdekelnek ?
2017. nov. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából érdekelnek :),de abban nem fogok komolyan megsérülni?
2017. nov. 8. 06:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Őszintén ? Normális helyen nem .
2017. nov. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. nov. 8. 16:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit .
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Táncolni szeretsz?
2017. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen szeretek :) Régebben 2,5-3 évet táncoltam is.
2017. nov. 11. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!