Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jól bevált étrend/edzésterv...

Jól bevált étrend/edzésterv ilyen alkathoz?

Figyelt kérdés

Alapjáraton az anyagcserém is gyors, alkatilag se tudok hízni vagy bármiféle súlyt magamra szedni, viszont az elmult kb fél évben elég sokat nőttem, a súlyom viszont nem változott. Szóval kb 165 cm 52-53 kilóról most 173cm 54-55 kiló vagyok és érzem, hogy ez nagyon kevés, alig találok olyan szabásu farmert ami nem lóg rajtam. Szóval esetleg aki ilyesmi cipőben jár/járt, vagy amelyikőtök ért ehhez a témához, ti milyen módszert javasolnátok?(nem tudom, hogy ez fontos-e, 2 éve nem sportolok semmit, előtte táncoltam és vívtam, de úgy döntöttem, hogy a sulira koncentrálok helyettük így abbahagytam őket, azóta a napi tesin kívül nincs más +mozgás az életemben)

16/f



2017. nov. 13. 14:26
 1/3 Cortez70 ***** válasza:
Komoly súlyzós edzés kell és tömegnövelő étrend. Edzésnek starting strength vagy icf 5x5. Keress ezekre. És annyi kaja kell, hogy kalória pluszban legyél.
2017. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem mind a kettőt és szerintem el is kezdem a "starting strenght"et, jónak tűnik. Köszönöm a tanácsod.
2017. nov. 13. 18:17
 3/3 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen.
2017. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!