Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik kijárnak margitszigetre...

Akik kijárnak margitszigetre futni eleve szűk futóruhában mennek oda vagy ott öltöznek be?

Figyelt kérdés
Fiuként nem lenne fura mondjuk igy oda villamosozni?

2017. nov. 30. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bécsben mondjuk rengetegen futóruhában metróznak(tényleg nagyon sokan), szerintem ez a normális, hogy nem ott készülgetsz.

A másik meg, hogy nem nagyon érdemes vele törődni, hogy mit gondolnak rólad a tömegközlekedési eszközökön, úgyis valószínűleg az emberek 99%-át nem érdekli.

2017. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 4-es, 6-os villamoson teljesen megszokottak a futóruhában utazó emberek. Na jó, főleg a sziget közeli szakaszon, a Oktogontól a Budai végállomásig. Ahogy Bécsben az U1 metrón mennek a Donauinsel-re.

Ha a szigeten akarsz átöltözni, meg lehet tenni az Atlétikai Stadionban vagy a Sportuszodában (van futó-úszójegy).

2017. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:))) Ne szegyeloskodj, hogy a sportolashoz sportruhat hordasz, nem fenyes cicanaci az! :)))
2017. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Nekem a futós lányok nagyon tetszik mikor futóruhába futnak, setalnak vagy ulnek ilyesmi. De a nem normalis arcu fejpantos futokrol akik fiuk es cicanadragba futkosnak azokrol azt gondolom hogy futobolondok.. akik meg nem annyira vannak futo cuccba azokat meg rossz nezni meg fura. A tobbi futorol nincs negativ kulsos velemenyem, nem keltik fel a figyelmem.

De amugy akiket oda soroltam azokat is csak rajuk nezek gondolok es utana elfelejtodik szoval nem kell emiatt izgulnod


Csak azert irtam le mert en egy atlagos ember vagyok es leirtam hogy mi a velemenyem a futokrol, es hogy kb. Majd mas mit gondol rolad ha futocucban vilamosozol.

2017. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én eleve futva érkezem, ha épp ott van kedvem futni, lakásajtótól 2km, egy kör ott, aztán haza.

De igazából jobban szeretek kocsival kimenni a városbol és valamelyik környező erdőben futni, szebb, és a szaga is jobb.

2017. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!