Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit érhetek el a hajlékonysággal?

Queen_hungary01 kérdése:

Mit érhetek el a hajlékonysággal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 15 éves lány vagyok, jövőre leszek 16. Nagyon szeretnék hajlékony lenni, ezért rengeteget nyújtok! De szerintetek ha már nagyon hajlékony leszek, mit fogok elérni ezzel? Mert kicsit úgy érzem, hogy feleslegesen nyújtok, és hogy csak időpazarlás. Viszont szeretem csinálni, meg az előbb is leírtam, hogy szeretnék hajlékony lenni.

2017. dec. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

A hobbiját nem azért szereti az ember, mert el akar vele érni valamit. Csak azért csinálja, mert szereti csinálni és szórakoztatja.

Lehetsz tornász, légtornász, de ehhez még sok mást is kell tanulnod, edzened.

2017. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
Azért ha nem lennél ilyen fiatal írnék ötleteket h mit kezdhetsz a hajlékonysággal.. :-)
2017. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lusta vok leírni hogy mire jó. De kuva sok mindenre hidd el. Nyújtsál csak még sokat. És mielőtt elkezdik ezt félreérteni az emberek hogy biztos a sz@xre gondoltam nem XDD. Vannak más jó dolgok is. 13 f
2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Sok mindent, pl a talajt.
2017. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. A kommentedtől padlót fogtam, sőt lehidaltam.
2017. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Később sok hasznát veszed, hidd el, ugyanis nagyon szexi és szinte mindenkire izgatóan hat!!!
2018. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!