Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki elég...

Van itt olyan lány aki elég vékony volt de tomegnovelessel sikerült felszedni pár kg-t?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt sikerült?
2017. dec. 14. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

tömeg mértékegysége kg.

A univerzumban mindenre igaz, ha nő a tömege akkor több kg

2017. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem irtam olyat amibe joggal belekothetnel. Mert azt kérdeztem hogy elkezdett egy vékony lany tömegetnovelni mint kúra, és feljött pár kg.
2017. dec. 14. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

a kúra jelentése doppingolás, szteroidhasználat.

Kétlem, hogy erre gondolsz.

Most akkor van mibe belekötni????

2017. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vekony lany valoszinuleg rossz evo es zaklatottan el.


Ha elkezd sportolni, akkor ehes lesz es ezert tobbet is eszik mint korabban. Az edzestol faradt lesz, ezert nem lesz mar zaklatott az elete.


Osszefoglalva: termeszetesen tud hizni egy vekony lany, de valtoztatnia kell az addigi rossz szokasain, rendszert kell vinnie az eletebe, okosan taplalkozni es eleget pihenni.

2017. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lényeg h ne kezd el feherjezni stb.., mert ha keveset eszel gondolom ezért vagy vékony, akk felesleges sőt a májra káros a fehérjézés (ha 50kg vagy és fiú lennél 70g fehérjével is tudnál izmot építeni és 70g ot bárki megeszik,

Sok sikert ajánlom kezdésnek a crossfitet, salyat súlyos edzést, könnyű kezdeni benne ha legalább 1-et tudsz csinálni ezekből(fekvő, tolodzkodas, huzodzkodas , utso kézi ha csak félig megy az se baj, egy két hét és megvan :D ) ill youtube: thenx ő majd egy csomót fog segíteni

2017. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
42 kilo vagyok a 163 centihez. Magamhoz képest nem annyira durva mert a csontozatom arányosan keskeny, de akkor is szeretnek zsirt vagy izmot felszedni hogy teljesen elégedett legyek magammal. Ugy gondoltam ki h veszek stillmas fehérjét 2 kilót eloszor. 25 g Naponta (ebből 22g a fehérje). Es megpróbálni a napi 80 g fehérjét, 250-300 g szénhidrátot, meg 50 g zsirt meg melle rendszeresen edzeni. Ez igy jo?
2017. dec. 15. 00:22
 7/8 anonim válasza:
En egy ev alatt 50rol 65lettem tomeglessel es kondis edzessel :)
2017. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 mi a rak a feherjezes? 😀Agyf @sz... bar nem vagyok lany, de igen tomegnovelessel lehet felszedni par kilot, sot ez a lenyege. Mit sportolsz am? Amit irtal szerintem neked sok is lenne. Eloszor menjen kevesebb szenhidrat ha nem hizol akkor novelj rajta. Ki kell tapasztalni mennyire van a zestednek szuksege. Am proteinport szerintem felesleges venned. Eleg ha eszel 1,5-2 g/kg feherjet es azt te konnyen meg tudod oldani rendes kajaval is.
2017. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!