Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatom meg a...

Hogyan tanulhatom meg a Kumfut otthon házilag?

Figyelt kérdés
Kicsit elhagytam magamat utóbbi időbe van jópár kiló feleslegem de régóta nagyon érdekel a kumfu. Ilyen bruszli meg hasonló filmeken nőttem fel. van eséjem megtanulni egedül vagy mi kell hozzá? 28 éves vagyok, ilyenkor is érdemes elkezdeni?

2017. dec. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kumfut-on szétröhögtem magam, végre egy vicces trollkérdés :D
2017. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kumfut nem tanulnod, hanem követned kell!

Ha Kum fut, futnod kell mögötte.

2017. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kumfut azt úgy kell, hogy...



... hagyjuk, semmi esélyed.

2017. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nem vagy eséjtelen barátom, én már vagy 5 hete kumfuzok, ez idő alatt elsalyátíthattam a legnagyobb mesterektől a legféltettebb tekhnikákat, többek közt bruszli is tanított TV-n keresztül. Nagyon nagyon nehéz, előre szóltam! Kell hozzá egy napsárga, strapabíró lavór, ez közvetíti majd az energiát közted és az univerzum közt. Erre áljál rája, és emelgesd a lábad 80 fokkos szögben, fontos, hogy a kezed közben kinyújtva és csukklóban begörbítve legyen, na meg persze semmit sem ér a gyakorlat, ha nem adsz végig ki egyenletes tigris üvöltésszerű hangsegítségeket, mert ez is könnyíti az energiák szabad áramlását az univerzum-lavór-tested vonalában. Sok sikert!
2017. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!