Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A napi kalória és feherjefogya...

A napi kalória és feherjefogyasztasom megfelelő edzéshez?

Figyelt kérdés

Saját súlyommal edzek, van edzés tervem hozzá. Most kezdtem, teljesen kezdő vagyok.

Irodai munkát végzek, néha focizom, a lábam izmos de a felsőtestem és a karom gyenge.

Ma 2487 kcalt fogyasztottam, ebből szénhidrát 366g, zsír 70g, fehérje 109g.

Ez így mennyiben megfelelő?

23F, 177cm, 70kg.



2017. dec. 19. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a célod? Szinten tartáshoz elég, fogyáshoz sok, (bár nem tudom mennyit égetsz el egy nap de általában ez az érték diétában sok) tömegnöveléshez kevés.
2017. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erősebb szeretnék lenni, megerősíteni a felsőtestem meg a karom. Kockás has, ilyesmi :)
2017. dec. 19. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
70 kg rol ha te még leszálkásítás, hogy jól láthatóak legyenek az izmaid deffiniáltsága, akkor az nem biztos hogy tetszeni fog (nagyon vékonynak fogsz tűnni, de szálkásnak) érdemes lenne tömeget növelned, tehát megemelni a bevitt kalóriádat. Hasonló testsúlyal, és tiszta kaja és rendszeres edzés mellet nálam, 3400 kalóriától indultam növekedésnek, neked először ajánlok 3100 kalóriát. És majd kitapasztalod. Heti fél-1 kiló növekedés egészséges, ha ennél kevesebb vagy több akkor érdemes állítani a bevitt kalóriákon.
2017. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!