Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz milyen mozgás?

Fogyáshoz milyen mozgás?

Figyelt kérdés

Fognyi szeretnék és sportolni de nem tudom eldönteni, hogy úszni lenne jobb elkezdeni vagy pedig konditerembe eljárni, esetlek cardió eddzéseket csinálni?


Rólam annyi, hogy már nem vagyok fiatal és a vérnyomásom is magas valamint aorta tágulat van a szívemben és nem tudom mit lehetne ezekkel mozogni.



2017. dec. 20. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bírod akkor futás és az úszás és persze sokkal jobban oda kell figyelni a táplálkozásra ez az egyik legfontosabb.
2017. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind jó mozgásforma amit felsoroltál, csináld amelyik a legszimpatikusabb, vagy akár csináld mindet, fogyni meg a kalóriadeficittől fogsz.
2017. dec. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálld, amelyik érdekel és amelyikben tudsz szeretni valamit, hogy ha minden szar a közérzeted, a meló, a család is felidegelt, akkpr is legyen kedved elmenni és csinállni... ha csak magadraerőltetsz ideig óráig valamit amihez igazából kedved sincs, azt csinálod 1-2-3hónapig amíg kitart a lelkesedés, aztán abbahagyod...
2017. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am az elején az is egy tökéletes "sport" ha eddig mozgásszegény életet éltél, ha heti 3* elindulsz otthonról sietve gyors tempóban gyalogolva egy irányba mész 20-30percet, aztán megfordulsz és hazasietsz... ez egy tökéletes kardio edzés és teljesen ingyen van.
2017. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!