Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportszert vegyek...

Milyen sportszert vegyek fogyáshoz otthonra?

Figyelt kérdés

6 kilótól szeretnék megszabadulni február közepéig-márciusig. Étrendem már van (vegetáriánus). viszont a végeredmény érdekében szeretnék valamit mozogni így itthon, télen. Most szünetben már szeretnék valamit venni és elkezdeni, mert az iskola miatt fél hétnél előbb nem érek haza, így mindenképp otthon kell megoldanom az edzést. Nem szeretnék izmosodni, így nem súlyzós eszközökre gondoltam. Hülyén hangozhat, de nemrégiben rengeteget sportoltam, így viszonylag szép, sportos alkatom volt, de az össze-vissza kajálás miatt későbbiekben felszadtem ezt a 6 kg zsírt.(ekkor még nem voltam vega, így magamhoz képest sok fehérjét is ettem, ez is nyilván hozzátett az izomzatomhoz) Sajnos a sportot abba kellett hagynom, mert megszűnt az egyesültünk, a közelben meg ez volt az egyetlen sportág, illetve a foci, de az csak fiúknak szól...

Bármi kreatív ötletet szívesen várok, hogy mire érné meg költeni, amivel látványosan átformálhatnám a testem ebben a két hónapban. 10.000 alatt gondolkodom.



2016. dec. 24. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Kaja helyett?

Mindegy!

2016. dec. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mire érné meg költeni, amivel látványosan átformálhatnám a testem ebben a két hónapban."

Semmire! Két hónap alatt lemegy 6kg. De, hogy a látványos változás nem lesz tartós az szinte biztos!

Inkább valami "állandóság" kellene, mert az igaz, hogy "lassabb", de tartós eredmény érhető el. És akár a torna is elég lehet!

2016. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10,000 alatt egy ugrálókötél, egy thera band gumiszalag meg egy olcsó edzőkesztyű vagy bandázs, hogy a szalag ne szedje szét a kezed.


Heti 3x30 perc ugrókötél; 2-3x meg a gumiszalaggal erősíts, keress a youtube-on "resistance band workout" videókat.

2016. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!