Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje diétán vagyok, de...

Fehérje diétán vagyok, de mindig éhes vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés
Napi 5x eszek, de egyfolytában azt érzem, hogy éhes vagyok. Ez teljesen normális? Vagy tudok valamit csinálni, hogy ne így legyen?
2017. dec. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor sült disznózsíros teljeskiőrlésű kenyeret ettem az segített!
2017. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Mi a qrva isten az a fehérje diéta?


#1 Fő, hogy a kenyér teljes kiőrlésű volt, mi? hehe

2017. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezem, mi a fehérje diéta, mert nem tudom értelmezni.


Talán írj több infót, akkor több ötletünk lehet, de hogy ki mitől éhes, az nagyon egyéni. Én 5 étkezéssel szinte garantáltan éheznék kalóriadeficitben, de van, akinek teljesen OK. Feltéve, hogy jók a makrók. Mert ha valaki túl keveset eszik, logikus, ha éhezik. De vannak rosszul laktató ételek is (egyénfüggőek, persze).

2017. dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rengeteg fehérjét viszek be, kevés szénhidrátot, és minimális mennyiségű zsírt.

Mielőtt elkezdtem, napi háromszor ettem, de az elég volt, most meg egész nap tudnék enni. Lehet, hogy csak nem telít annyira, de azért elég sokan élnek ilyen étrenddel, és még nem hallottam ezt senkitől.

2017. dec. 22. 23:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalén miért csinálod ezt? Miket eszel például?
2017. dec. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!