Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, hogy szálkásításnál...

Normális, hogy szálkásításnál nagyon le vagyok gyengülve és egész nap éhes vagyok? Vagy rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

nem normális.


Úgy csinálod mint a koxosok, csakhogy őket a drogok tartanak ilyenkor egybe.


Ne diétázz ennyire agresszívan.

2017. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy a deficit.
2017. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Túl nagy a kalória mínusz.
2017. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
csinálj egy kis visszatöltést, nem kell annyira siettetni a fogyást
2017. ápr. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már 4 hete csinálom és minél hamarabb ve akarom fejezni

1700-1800 kcal között eszek,az kevés?

2017. ápr. 27. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Heti fél kiló menjen le kb. Nem kell siettetni és akkor nem is kell nagy kalóriadeficit,minimális szemét kaja is belefér
2017. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem tudjuk hogy az kevés-e vagy nem, de elég valószinű ha ilyen zombivá tesz a szálkásitás
2017. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eddig heti 1 kg ment le kb.De sokáig nem akarom csinálni

74 kg-ról indultam,most vagyok 70.

2000 kalóriával kezdtem és fokozatosan egyre kevesebb ment.Tegnap már kb 1700 környéke volt.Így kevés?

Ha 2000 környéke menne,az is jó lenne?Nem csinálok már visszatöltést,szerintem a hétvégén befejezem,4 hét diéta elég volt nekem

2017. ápr. 27. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, aki kis deficitben is éhezik, de általában egy jó étrenddel és elosztással nem vészes a helyzet. Különbözőek vagyunk, nem mindenki bírja azt, ami a többségnek remekül megy.

Ha valaki csak napi egy extrém szénhidrátszegény evéssel tud nem éhezve szálkásítani s energikusnak lenni, az csinálja úgy, nem kötelező a tradicionális módszerhez ragaszkodni, ha nem megy.

Persze amit írtam, az extrémebb eset. Neked azt ajánlom, hogy finoman módosíts az ételeiden, bizonyára nem minden laktat egyformán. Kicsit eltolhatod a hangsúlyt a szénhidrátról a zsírra vagy másfajta szénhidrátra... Pl. én úgy tapasztaltam, hogy pár tojás sokkal jobban laktat, mint bármi más hasonló kalóriamennyiségben, s tápanyag szempontjából sem áll rosszul.

2017. ápr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 OneHitGoHome válasza:
Éhségre egy kis plusz: kávézz, vagy teázz pl.: csalán, vagy zöld tea meg igyál sokat. De szerintem is a deficit nagy.
2017. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!