Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem régiben kezdtem futni....

Nem régiben kezdtem futni. Rendszeresen csinálom (3-4 alkalom/hét) 2-3 km távval kezdőként. Ha ehhez fehérjedús ételeket eszem és idővel növelem a tempót akkor erősödhetek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A futó étrendek inkàbb szénhidràt alapúak.
2017. dec. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát inkább nagyobb mennyisegu szénhidrátot vigyek be?
2017. dec. 29. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A futástól nem fogsz erősödni. Csak az állóképességed nő meg, és ha jól kajálsz, lefogysz. Persze nem 2-3 km-es kocogástól.


Mi a valódi célod?

2018. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem 2-3 km a célom,de nem hogy egyből 10 km-rel kellene kezdeni szerintem :D

a célom az a 10-12 km és kicsit fogyni vagy sportosabb alak

2018. jan. 2. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor fektess hangsúlyt a szénhidràtokra. Az kell a futàshoz
2018. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdőként a heti 3-4 alkalom sok. Maradj a heti kettőnél, hogy a szervezeted tudjon regenerálódni, elmúljon a kezdeti izomláz, stb.

A távot lassan növeld, mindig annyival, hogy ne pukkadj ki teljesen. Az étrendes faxnival meg leginkább akkor érdemes foglalkozni, ha élsportoló akarsz lenni. Normális mozgás mellett bármit ehetsz, mértékkel.

2018. jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!