Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog...

Szerintetek milyen dolog rákérdezni egy edzőnél, hogy milyen eredménnyel végezte el az IWI-t?

Figyelt kérdés

Ez bunkósság, hogyan lehet finoman megkérdezni?

Legutóbb egy olyan edzőnél voltam, aki megbukott a vizsgán, utána sem ért el jó eredményt állítólag. Nekem fontos lenne, hogy az edző akihez menni akarok tényleg értse a dolgát és nem olyan, hogy mindenből éppen hogy átcsúszott.


2017. dec. 28. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lényegtelen, hogy milyen eredményekkel végzett el egy gyorstalpaló sulit. Az én edzőmnek valami segédedző papírja van csak, és az ország egyik legjobb edzője. Nézd meg az embert, hogy néz ki, kérj tőle régi fotókat, milyen volt fénykorában, és vegyél részt két-három edzésen. Utána meglátod, hogy jókat mond-e, összeilletek-e. Nem a papír teszi a jó sportedzőt.
2017. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából 3 edző is szimpatikus.

Az egyik az IWI-n tanult és nagyon változatos, funkcionális edzéseket tart, ami tetszik benne.

A másik is funkcionális edzéseket tart, csak ő férfi.

A 3. pedig szerintem nem végzett sulit, de brutál jó alakja van, csupa izom, kedves és emellett versenyekre jár, jó eredményekkel.

Mi alapján válasszak? Mindegyikhez menjek el 1-2 órára?

2017. dec. 28. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanott oktatnak, akkor nem jó ötlet végigpróbálgatni őket. Próbálj meg referenciákat szerezni róluk valahonnan. Vagy válaszd a legutolsót. Mondd meg neki hogy így szeretnél kinézni jövő nyárra.
2017. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! :)
2017. dec. 28. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

elég fura.

a logikus az lenne,hogy megnézed a fizikumát,meg azok fizikumát és eredményeit akiket már edzett,vagy készített fel versenyre.

2017. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!