Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap be szeretnék iratkozni...

Holnap be szeretnék iratkozni konditerembe, de félek, mert nagyon el vagyok hízva?! 172 cm 90 kg

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon sok ideje érik bennem a gondolat, hogy el kéne kezdeni edzeni és egészségesen enni, de mint mindig, az első lépést nagyon nehéz megtenni, folyton elhatározom, hogy holnap tényleg beiratkozom, aztán nem lesz belőle semmi. :/ Félek attól, hogy kinéznek, hogy kinevetnek.

.. Lány vagyok egyébként.

Abban is tudnátok segíteni, hogy ilyen mértékű túlsúllyal melyik gépeket lenne érdemes használni? Köszönöm előre is a tanácsokat!


2017. dec. 29. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 100 kiló felett mentem konditerembe, és én is nagyon féltem, de nagy meglepetésemre 2 féle hozzáállással találkoztam: 1. abszolút nem érdekelte az illetőt, hogy én ott vagyok, 2. kedves volt. Egyetlen bunkó vagy beszólós ember sem volt, még a tapadós ruhás jócsajok sem :)

Én először dél körül mentem, amikor nagyon kevesen voltak. És megkértem a teremedzőt (ez egy olyan felügyelő féle volt a teremben, aki elméletben ért a dolgokhoz), hogy mutassa meg, hogyan kell használni a cuccokat.

Aztán rájöttem, hogy ez nekem kevés, és befizettem a személyi edzőre. Csak az első 2 hétre, mert nem volt túl sok pénzem, de összeállított nekem egy edzéstervet, és nemcsak azt mutatta meg, hogy a gépeket hogyan kell használni, hanem végig az edzésen mellettem volt, magyarázott, és kijavította a mozdulataimat, mert eleinte csomószor rosszul fogtam valamit, vagy rosszul tartottam a kezem, a hátam stb. és így le is lehet sérülni.

Ha nincs rá pénzed, szerintem akár csak egyetlen alkalom is segíthet a személyi edzővel.

2017. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, én sokkal kövérebb vagyok, mint te, 120 kilósan most iratkoztam be a konditerembe. Percekig totyorogtam a bejárat előtt, ha a a férjem nincs ott, tuti, hogy nem is mertem volna bemenni :) Én is napközben mentem, hogy ne legyenek sokan (a gépek miatt se mindegy, nem szeretek várakozni). Nem volt semmi gond, a konditermes csajszi tök aranyos volt, a gyúrósjóskák meg le se tojtak :) Ne aggódj te sem. Én a nagy túlsúly miatt még csak sétálok, fokozatosan szoktatom magam a terheléshez, muszáj vigyáznom a magas vérnyomásom miatt is.

Tök jó, hogy vannak mások is, akik most kezdik :) Hajrá csajok!

2017. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Honexya válasza:
velem is ugyanez van, 166 cm vagyok, 80 kilóval. elkezdtem itthon a súlyzós edzéseket, plusz ugrókötelezek kardió gyanánt :) szerencsére csak kb 10-15 kilót kell fogynom, mert alakomhoz kell a husi, de akkor is, félek elmenni konditerembe :/
2017. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj még 100-120 kg-ig, akkor már biztos nem fogsz félni. Nem tudom mi ez a hiszti folyamatosan, hogy félnek az emberek elmenni sportolni, mert kinevetik. Közben senki le sem szar senkit.
2017. dec. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!