Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, elegem lett a combomon lévő narancsbőrből. Kövér nem vagyok, 170 centi és 60 kg. Viszont nem izom van rajtam, hanem zsír. Lányos sportot keresek, amit heti kétszer tudnék csinálni. Edző kellene, mert nem tudom magam eléggé kötelezni a mozgásra, ha fáradok. Csoportos sportnak örülnék a legjobban, nem baj, ha súlyzós. Csak hatékony legyen, nyárra szeretnék látványos változást, mert szeretném bátran hordani azt a shortot. Lustának nem mondanám magam, viszont az biztos, hogy akkor meg sem fogok mozdulni, amikor megvan.

2018. jan. 7. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Kickbox , zumba , aerobic ... ... ...
2018. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a CrossFit és a saját testsúlyos edzés nagyon bejön. A hatást meg látom a velem együtt edző lányokon. Az alakjuk változásán és az önbizalom növekedésében is. Egyetértek Veled: mellette csinálj valamilyen nőies mozgást is, de alakulni nem atól fogsz.
2018. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!