Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok gyorsan fogyni?

Hogy tudok gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nekem a csípőmön a mellkasomon és a hasamon van felesleg, ezt, hogy tudom gyorsan leadni?

2018. jan. 12. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficit alapján fogysz, de heti 1 kiló fölött igen nagy túlsúlyt kivéve nem érdemes, fokozott izomvesztést szokott okozni (plusz elég necces is óriási deficitet összehozni). Mondjuk heti fél-1 kiló az én szememben határozottan gyors fogyás, de sokaknak a több kiló lenne az, ami irreális (nem lehetetlen mindenki számára, de akkor sem egészséges és pokoli nehéz).

A bevitelt az evés csökkentésével tudod csökkenteni, a felhasználást plusz mozgással növelni. Nyilván nem árt egy jó étrend.

Az nem számít, hol van felesleged, nem tudod befolyásolni, honnan fogyj, ez genetika.

2018. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs. Megfelelő diéta és edzésprogram mellett a szervezet mindenhonnan elkezdi majd bontani a zsírt, de nem azonos mértékben. A has/csípő tájéka az "alap" zsírraktára a szervezetnek, így onnan fogja eleinte a legkevésbé lebontani. Sokan ezt nem tudják, és abba a hibába esnek, hogy abbahagyják a diétát mondván: "mindenhonnan fogyok, csak hasból nem"... Pont akkor hagyják abba általában mikor már a szervezet végre a szervezet elkezdené a hasról is égetni a zsírt komolyabban...


Egy dolgot tarts szem előtt: A fogyás nem testsúlycsökkenést jelent! Hiába akarsz gyorsan fogyni, ha csak vizet és izmot veszítesz egy rossz étrend és edzéprogram hatására... Ilyenkor a mérleg kevesebbet mutat, de gyakorlatilag nem fogytál semmit...


Fogyás = zsírégetés/zsírvesztés

2019. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!