Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrend és edzéstervet...

Milyen étrend és edzéstervet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Persze olyanoknak szól a kérdés akik értenek hozzá valamennyire mert mondjuk ők is azt csinálják vagy szakmabeliek...:)


Nőiesebb alakot szeretnék: Karcsúbb derekat, kicsi, feszes és kerek feneket, lapos hasat, izmosabb végtagokat és feszesebb melleket!

Nincs túl nagy súlyfeleslegem, BMI kalkulátor alapján normális a testsúlyom, tehát nem fogyni vagy hízni szeretnék, inkább erősödni, formásodni. Kifejezetten olyan edzéstervet szeretnék ami ezeket a testrészeket formálja, és úgy ahogy én azt szeretném (ahogy leírtam).

Viszont problémáim vannak a étrenddel, túl sokat eszek és keveset iszok. Vizet szinte egyáltalán nem iszok, inkább üditőket. És hetente legalább 1 tábla csokit megeszek, imádom a csokit. Az étrendem főleg szendvicsekből áll (fehér kenyérből, a barna kenyérnek borzasztó íze van...), sok burgonyából és sertéshúsból. Csodálom hogy még nem híztam el....Viszont sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, azokat szeretem, szóval minden étkezés között eszek almát, banánt, szőlőt vagy narancsot, és minden étkezéskor eszek uborkát, paprikát, paradicsomot, hagymát vagy salátát. A legnagyobb probléma (az egészségtelen dolgok mellett) azzal van hogy nagy adagokat eszek, gyakran kihagyom a reggelit és sokszor eszek még este 8 után is...

Látom a problémát, de ahhoz hogy kitartó legyek, nekem kell egy konkrét terv, szabályok, hogy mikor mit és hogyan csinálhatok vagy nem csinálhatok.

Ja és van egy egészségügyi problémám (PCOS) tehát gondolom ezt is figyelembe kell venni...



2018. jan. 13. 01:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!